Навчальний центр SMART

 

Навчальний центр SMART

Навчальний центр SMART Київського університету імені Бориса Грінченка розпочав свою діяльність у грудні 2012 року. З того часу у ньому пройшли навчання майже 400 педагогів нашого Університету, загальноосвітніх навчальних закладів, вишів Києва та України.

Зі 177 викладачів Університету Грінченка, що успішно завершили тренінг, 80 отримали сертифікати про підтвердження підготовки ними навчальних розробок у ПЗ SMART Notebook достатнього та високого рівня.

Центр створено за ініціативою ректорату Університету та за підтримки дирекції ПрАТ Літер, офіційного представника SMART Technologies в Україні. Робота центру спрямована на підтримку стрімкого розвитку ІКТ в Україні, якому сприяють відкритість і активність провідних світових компаній з виробництва комп’ютерної техніки та «розумних» технологій.

  • НАВЧАЙТЕСЬ РОЗУМНО!

  • НАВЧАЙТЕ РОЗУМНО!

  • ЖИВІТЬ РОЗУМНО!

Більше 70 % Університетських аудиторій оснащені інтерактивним дошками. Інші навчальні заклади також використовують сучасне обладнання, мультимедійні проектори, системи відтворення аудіовізуальних навчальних матеріалів, комп’ютери тощо. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій суттєво підвищує культуру і результативність педагогічної праці. Ваші учні та студенти сприйматимуть матеріал, що подається на інтерактивній дошці з повагою до Вас, Ваших знань, просунутого володіння сучасними пристроями та засобами.

Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує тренінги із застосування інформаційно-комунікаційних технологій, а саме інтерактивних дошок SMART Board.

Додаткову інформацію про тренінги зі Smart Technologies можна отримати за посиланням.

Після успішного проходження тренінгів Ви отримаєте сертифікат!

sertificate smart new

 

Презентація навчального центру SMART  

Діяльність за проектом

Для участі у навчальних тренінгах SMART Technologies - заповніть заявку

Програма навчання - завантажити

Навчальні матеріали до тренінгу - Рівень 1 , Рівень 2

Приклад розробленого уроку - завантажити

Ви можете завантажити версію програми SMART Notebook, яка відповідає Вашим потребам з офіційного сайту компанії - завантажити

По завершенні навчання висловіть свої побажання та пропозиції щодо проведення терінгів зі SMART Notebook анкета

Шановні колеги!

Якщо ви пройшли тренінг з використання програмного забезпечення SMART Notebook, але не підготували сертифікаційну роботу з різних причин – ми допоможемо вам виправити ситуацію.

Запрошуємо Вас на майстер-класи з удосконалення навчальних матеріалів створених у ПЗ SMART Notebook до навчального центру SMART (ауд. 213)

Час проведення 13:10 до 14:30.

18.09 - Можливості оновленого ПЗ SMART Learning Suite

09.10 - Інтерактивні завдання для зворотнього зв’язку

24.10 - Анімація об’єктів SMART та додавання звуку

07.11 - Особливості дизайну навчального ресурсу у SMART Notebook

20.11 - Створення тестів у SMART Notebook, онлайн-опитування та обробка результатів у ПЗ SMART Learning Suite

03.12 - Інструменти запису екрану SMART

17.12 - Ринок навчальних ресурсів SMART, Intel та хмарна версія для роботи студентів/школярів

Просимо зареєструватись для кращої організації роботи
Майстер-класи зі SMART

 

Звіт про діяльність

2016-2018 р.р. Науково-педагогічні працівники Університету Грінченка, які успішно пройшли тренінги та виконали сертифікаційні роботи у 2016-2018 роках
2013-2015 р.р.  Науково-педагогічні працівники Університету Грінченка, які успішно пройшли тренінги та виконали сертифікаційні роботи у 2013 - 2015 роках 
10.09.2013 р.  Вручення сертифікатів SMART 

 

Результати реалізації проекту:

  • Створено на базі Гуманітарного інституту навчальний центр SMART (грудень 2012 р.).
  • Відповідно до акту прийому-передачі на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей до Меморандуму про співробітництво між ПрАТ “Літер” та Київським університетом імені Бориса Грінченка для ефективного функціонування навчального центру SMART встановлено інтерактивні дошки на суму 112 551,00 грн. Встановлено 18 ПК та організовано WI-FI доступ (грудень 2012 р.). Грудень 2014 р. – проведено локальну мережу Університету (36 173 грн.).
  • Започаткована та реалізується програма «Навчання і підготовка НПП до впровадження у навчальний процес SMART Technologies».
  • У травні 2017 року оновлено програмне забезпечення на SMART Learning Suite
  • До нового 2018/19 навчального року здійснено модернізацію обладнання - заміна двох дощок. Згідно із Меморандумом про співробітництво між ПрАТ “Літер” та Київським університетом імені Бориса Грінченка маємо відповідальне зберігання технічних засобів на загальну суму 173 388 грн.

За програмою «Навчання і підготовка НПП до впровадження у навчальний процес SMART Technologies» у 2018 році продовжено проведення занять у форматах дводенного та триденного тренінгів, два дні підряд та з перервою у тиждень. До участі у тренінгах долучаються педагоги міста та вчителі інших населених пунктів на платній основі. Для киян діє знижка – 50%.

smart zvit 18 1

Слід зазначити, що підвищився відсоток платних учасників. За період реалізації проекту на рахунок Університету перераховано 26 900 грн.

В загальному тренінги прослухали 221 НПП Університету Грінченка, з яких більше 100 викладачів і 10 студентів виконали сертифікаційні роботи та отримали відповідні сертифікати.

smart zvit 18 1

Запроваджено постійно діючі майстер-класи для співробітників Університету та освітян міста.

Проводяться інформаційно-рекламні зустрічі та заняття з педагогами міста Києва та України