Студентам

 

Шановні студенти денної форми 1, 2, 3 курсів (фахові молодші бакалаври, молодші спеціалісти, бакалаври ), які навчаються на місцях, що фінансуються за кошти фізичних (юридичних) осіб ( на договірній основі) Оголошується конкурс на переведення на вакантні  місця регіонального замовлення.

Для участі у конкурсі претенденти мають подати до навчальної частини перелік документів відповідно до "Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Київському університеті імені Бориса Грінченка".

Кінцевий термін подачі заяв: 19 лютого 2021 року.

Детальніше...

Шановні викладачі і студенти Університету Грінченка!

З радістю інформуємо вас, що наші партнери з команди Громадської організації «СМАРТ СІТІ ХАБ» розробили унікальну інтерактивну онлайн платформу “Smart City” і пропонують нам безкоштовно долучитися до проєкту і пройти інтерактивний модульний курс!

В результаті кожен, хто пройде навчальний курс, отримує Сертифікат.

«СМАРТ СІТІ ХАБ» — незалежна, неприбуткова організація, яка ініціює та підтримує процеси розвитку комфортного розумного міста.

Основні напрямки діяльності організації є – якісна доступна IT-освіта для дітей, молоді і дорослих, екологічні ініціативи та цифровізація процесів життєдіяльності міста.

Ця креативна команда завжди запускає унікальні проекти, які допомагають переосмислити культуру та механіку освіти з урахуванням глобальних цифрових трендів.

Один з таких проєктів - щорічний Форум Київ Смарт Сіті. Нещодавно, багато хто з вас був учасником Форуму Київ Смарт Сіті 2020, який пройшов на високому рівні і для нашого Університету був безкоштовним.

Отже, на сьогодні - головна новина - навчальна інтерактивну онлайн платформу “Smart City”. Курс містить 5 актуальних модулів:

 • Смарт Сіті
 • Транспорт. Мобільність у місті.
 • Екологія
 • Цифрові міські сервіси
 • Електронна демократія

Мета курсу: допомогти киянам і гостям столиці розкрити власний потенціал та продемонструвати, як завдяки smart-рішенням вони можуть змінювати столицю вже сьогодні.

Інтерактивна онлайн платформа “Smart City” є універсальною, корисною і цікавою для людей будь-якого віку, які цікавляться інноваціями й прагнуть змін. Її можна використовувати під час навчального процесу у закладах освіти або ж самостійно опановувати модулі курсу не виходячи із дому.

Інтерактивна платформа «Smart City» дає жителям мегаполісу інструменти для реалізації урбаністичних ідей, навчає як юних киян і молодь, так і дорослих, як користуватися необхідними інструментами в розумному місті.

Це перший на сьогодні онлайн-ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз.

Для більш детального ознайомлення з навчальною платформою запрошуємо перейте за посиланням і розпочати навчання: https:// smartcityschool.com/

Інформаційний ролик

Smart City School 01

Smart City School 02

Шановні викладачі, аспіранти, студенти Університету Грінченка!

Запрошуємо долучитися до конференції «Synergy. IT Business & IT Education», яка буде проведена в онлайн-форматі  22 грудня 2020 року Асоціацією «Інформаційні технології України» у рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Мета конференції – створити дієву платформу для діалогу та стратегічного співробітництва між керівниками органів державної влади, вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти та провідних ІТ-компаній.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

 

Університет Грінченка переведено на безкоштовний план "Coursera for Campus Basic". Зверніть увагу, що якщо Ви зареєструвалися на курси, доступні у Програмі Університету до 01 жовтня то маєте можливість їх завершити і отримати безкоштовно сертифікат до 01 грудня 2020 року.

Якщо ж Ви не встигли зареєструватися, не хвилюйтесь! Упродовж року у Вас є можливість зареєструватися і пройти курс, але безкоштовно - лише один.

Наш безкоштовний план Coursera for Campus Basic включає:

 • 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
 • Нові практикоорієнтовані проєкти та 1 курс на студента на рік
 • Інтернет-довідкові центри для студентів

Шановні студенти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми ми надішлемо Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Підтвердивши реєстрацію через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!). що є доступний в програмі нашого Університету та пройдіть його!

 

06 22 sam

Результати відбору на програму академічної мобільності «САМ Україна» (House of Europe, Британська Рада в Україні) в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

З урахуванням рейтингу успішності, наукових здобутків, участі у громадських та соціальних заходах Університету Грінченка

Конкурсна комісія рекомендувала для участі в програмі студентської академічної мобільності «САМ Україна» (House of Europe, Британська Рада в Україні) в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка студенток першого (бакалаврського) рівня (1 курсу) спеціальності «Спеціальна освіта» Інституту людини:

 1. Божко Марину Віталіївну.
 2. Грабко Марію Віталіївну.
 3. Іщенко Оксану Валеріївну.
 4. Кушнір Юлію Сергіївну.
 5. Марчинську Аліну Олександрівну.
 6. Мусієнко Каріну Андріївну.
 7. Сидоренко Ксенію Олегівну.
 8. Талько Наталію Олександрівну.
 9. Ткаченко Ірину Олегівну.
 10. Чернегу Катерину Андріївну.

Програма PROFLE+ розроблена Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED) і є цифровою платформою для підвищення кваліфікації викладачів французької мови, як іноземної, у всьому світі. 

На сьогоднішній день Програма імплементується у 80 країнах та налічує майже 9000 реєстрацій та 750 кваліфікованих тьюторів у всьому світі, серед яких є старший викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Університету Грінченка, к.ф.н. Девос Анастасія Олександрівна (пройшла стажування на базі Французького Інституту за підтримки Амбасади Франції в Україні і отримала сертифікат тьютора програми PROFLE+).

З початку навчального року 2020 планується включити цю програму в курс викладання французької мови для студентів 4-5 курсів. Французька Амбасада має намір профінансувати 5-7 студентів (відібраних на конкурсній основі), які будуть навчені дидактичним особливостям викладання французької мови та отримають відповідні сертифікати.

Ознайомчий вебінар для студентів Університету Грінченка та ЗВО України, залучених до імплементації цієї програми підвищення кваліфікації, відбудеться 25 червня о 14:00

Зареєструватись для участі у вебінарі

Презентація програми підвищення кваліфікації (доступна на французькій мові)

Для ознайомлення з програмою можна зареєструватися і отримати доступ до першого блоку навчання (безкоштовно) за посиланням

Київським університетом імені Бориса Грінченка укладений договір від 07.05.2020 р. № УС-287/20 з Національним університетом оборони України ім.Івана Черняховського про військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу. Додаткова інформація за посиланням.