Студентам

 

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення".

 

Шановні грінченківці!

Театральний колектив Київського університету імені Бориса Грінченка «Чарівне місто» запрошує на курси акторської майстерності.

 

Шановні грінченківці!

Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголошує конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

 

Шановні студенти!

Державна служба якості освіти України проводить опитування щодо організації освітнього процесу та якості навчання в умовах воєнного стану, до якого запрошує долучитися студентів.

Анкета буде доступна до 04.10.2023 року за посиланням.

 

Відкрийте двері у світ Кореї!‼️ Навчально-методичний центр кореєзнавства Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка оголошує набір на безкоштовний курс для учнів старших класів та студентів віком від 15 до 24 років.

Курс пропонує:

  • Навчання корейської мови 
  • Пізнання культури Кореї: протистояння її традиційності та динамічності 
  • Інтерактивні завдання та неймовірно цікаві вправи для учасників

Набір триває у дві групи:

  • Онлайн - 30 осіб
  • Офлайн - 15 осіб

Куратори курсу - кваліфіковані викладачі з досвідом роботи у ЗВО.

Кожен учасник курсу отримає відповідний сертифікат.

Реєстрація за посиланням 

Приєднуйтеся до курсу і робіть перші впевнені кроки у світ корейської культури та мови разом з провідними фахівцями галузі кореєзнавства в Україні!

09 13 01

 

Image 06 22 01

Шановні студенти!

Для тих, хто прагне розвиватися у рідній країні та хоче долучитися до її відновлення започатковано інклюзивний освітній проєкт «Робота і власний бізнес в Україні: навички, технології, майбутнє» . Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації. Трансляція на каналі YouTube WoMo.

Зареєструватися і дізнатися про програму можна на сторінці проєкту.