Події

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом Острави, спеціальність «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта»

15 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом Острави, спеціальність «Соціальна робота»

15 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія»!

14 квітня 2021 року
м. Переяслав

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»!

14 квітня 2021 року
м. Одеса

Відновлення благоустрою та озеленення територій Університету Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка

Вебінар на тему «‎Використання інноваційних інструментів викладання, досвід Київський Університет імені Бориса Грінченка»

06 квітня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»!

08 квітня 2021 року
м. Київ