Доступ до публічної інформації

Керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» Київський столичний університет імені Бориса Грінченка надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

 

Відповідальна особа з питань запитів на інформацію в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка:

Хорошко Інна Вікторівна

Начальник відділу документації та діловодства

Телефон/факс: (044) 272-18-62

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Запитувач інформації має право звернутися до Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (надалі Університет) із запитом на інформацію, вимоги щодо оформлення якого визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Положенням про забезпечення доступу до публічної інформації в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.

Запитувачі інформації мають право звернутися до Університету із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація їх особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Запитувачі інформації можуть подати запит на інформацію в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача, а також звернутися до Університету із запитом на інформацію під час особистого прийому посадовими особами Університету.

Письмовий запит подається в довільній формі та має містити:

  • ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є; 
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; 
  • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

 


З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію дозволяється подання запиту шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, зразки яких можна роздрукувати з веб-сайту Університету.

Зразки форм для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді: 

 

Якщо запит на інформацію надійшов до відділу документації та діловодства Університету поштою у довільній формі, на поштовому конверті повинна бути помітка – «Запит на публічну інформацію».

Публічна інформація на запит надається безкоштовно. Проте, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше десяти сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на їх копіювання та друк. З вартістю послуг можна ознайомитися за посиланням Калькуляція вартості надання додаткових платних послуг (копіювання, друку, сканування документів), що надаються за запитом на інформацію.

Більш детально із порядком звернення, реєстрації, опрацювання запитів і надання публічної інформації про діяльність Університету, можна ознайомитись у Положенні про забезпечення доступу до публічної інформації в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.