Події соціального проєкту

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей студенти та викладачі Університету Грінченка завітали до дитячої школи мистецтв № 5 Оболонського району столиці, щоб подарувати дітям свято. Захід реалізовано у межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва» спільно з Відділом культури Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації.

Напередодні Великодня студенти та викладачі Університету Грінченка завітали до бібліотек Оболонського району столиці, щоб подарувати школярам святковий настрій, надихнути на творчість, розповісти про давні традиції нашого народу, пов’язані зі Світлим тижнем. Захід відбувся у рамках реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

3 квітня 2024 р. на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту Університету Грінченка в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва» відбувся тренінг «Тактична домедична допомога для цивільних».

13 квітня 2024 року відбулася прем’єра інтерактивної театралізованої екскурсійної програми «ШевчЕнко та ГрінчЕнко: перетини київських шляхів».

21 березня 2024 року здобувачі освіти Університету Грінченка, учні шкіл Оболонського району міста Києва зібралися у концертній залі корпусу №1 (вул. Левка Лук’яненка 13-Б), щоб поспілкуватися з українським телеведучим, продюсером, актором Олексієм Дурнєвим. Захід організовано спільно з Відділом культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації у рамках проєкту «Шлях до лідерства».