Оголошення

Шановні студенти!

У зв’язку з реорганізацією Університету для всіх здобувачів освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка буде здійснено виготовлення та видачу нових студентських квитків.

Нові студентські квитки будуть виготовлені за кошти Університету незалежно від форми фінансування навчання здобувачів (бюджет, контракт).

Ознайомтесь, будь ласка, і врахуйте особливості, що будуть супроводжувати цей процес, а саме:

  • Наявні студентські квитки не будуть здаватися для обміну! Просимо їх зберегти, бо вони й надалі діятимуть як перепустка («ключ» доступу) на пропускних пунктах в корпусах Університету, а також як транспортна карта для тих студентських квитків, що мали таку вбудовану функцію.
  • Під час проведення процедури перевиготовлення студентського квитка тимчасово буде відсутня можливість використання електронного відображення студентського квитка (відображення в «Дія», підтримка в «Київ цифровий» тощо). Зазначені функції ви зможете відновити одразу після отримання нового студентського квитка.

Шановні студенти!

За допомогою форми "Повідомити про оплату" Ви можете надати скан/фото копію квитанції про здійснений платіж за навчання для уникнення ризику виникнення заборгованості.