Архів подій соціального проєкту

22 грудня 2023 року грінченківці спільно з відділом культури Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації реалізували різдвяно-новорічний проєкт для дітей пільгових категорій Оболонського району та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

20 листопада 2023 року укладено Меморандум про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Відділом культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. Документ підписалипроректор, голова комісії з реорганізації ТУРУНЦЕВ Олександр Петрович та начальник відділу БОНДАРЧУК Ольга Олексіївна.

Загальноуніверситетський фестиваль соціальних проєктів «З Києвом і для Києва»

В Університеті Грінченка у рамках фестивалю «Grinchenko Fest» відбувся Загальноуніверситетський фестиваль соціальних проєктів «З Києвом і для Києва».

Традиції доброчинності й волонтерства є формувальною складовою корпоративної культури Університету, їхній розвиток визначений одним із важливих стратегічних завдань його поступу. Реалізація соціального проєкту «З Києвом і для Києва» має на меті створення позитивного іміджу Університету Грінченка через формування цілісного соціокультурного середовища, здатного поліпшити задоволення освітніх, розвивальних, спортивних, художньо-естетичних потреб та інтересів киян.

08 листопада 2023 року студенти та співробітники Університету Грінченка зібралися у залі корпусу на Левка Лук’яненка 13-Б, щоб переглянути пригодницько-історичний фільм «Довбуш» та поспілкуватися з режисером стрічки, лавреатом Державної премії імені Олександра Довженка, заслуженим артистом України Олесем Саніним. Захід відбувся за підтримки Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації.

Грінченківка – лауреатка першої премії конкурсу «Краще видання року»

Наприкінці 2023 року Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголосив конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

Мета проєкту – задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці на безоплатній основі, допомога в поліпшенні психічного здоров’я містян, здійснення правової підтримки та допомоги соціальним категоріям громадян в умовах війни, розвиток україномовного середовища Києва.