Символіка

Загальна інформація


Прагнемо досконалості!

Форма власності: університет належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Рік заснування: літопис університету ведеться з 28 вересня 1903 р., коли було засновано Київську церковно-учительську школу.

Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами. Місія Університету – служити людині, громаді, суспільству.

Структура: 13 факультетів (Факультет економіки та управління, Факультет журналістики, Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту, Факультет інформаційних технологій та математики, Факультет музичного мистецтва і хореографії, Факультет образотворчого мистецтва і дизайну, Факультет педагогічної освіти, Факультет права та міжнародних відносин, Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, Факультет романо-германської філології, Факультет суспільно-гуманітарних наук, Факультет східних мов, Факультет української філології, культури і мистецтва), Інститут післядипломної освіти, Фаховий коледж “Універсум”, Докторська школа та Дистанційна школа «Нова генерація».

Університет налічує 5 корпусів та має розвинуту інфраструктуру: сучасну бібліотеку з філіями в корпусах; спортивні комплекси з басейном, тренажерними та спортивними залами; понад 80 SMART – аудиторій; навчальний кіберполігон; Wi-Fi зони; концертні та хореографічні зали; гуртожитки; телестудію та прес-центр; практичні центри, лабораторії та майстерні, ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю.

У 2017 році Університет Грінченка запровадив Нову освітню стратегію. Студенти навчаються в практичних центрах, концепцію яких розробив колектив університету з метою підвищення якості підготовки випускників. В основу нової стратегії покладено навчання, засноване на дослідженнях і практичній діяльності. Особливостями є зменшення часу на традиційні лекції та теоретичні семінари, перехід до інтерактивних технологій з широким використанням новітнього обладнання. Якісна підготовка, інноваційні навчальні програми та дослідження високого рівня є нашими пріоритетами.

 

Герб Університету


logo kubg
Завантажити

 

Гімн Університету


Музика П.Зіброва, слова П.Маги

 

 

ГІМН
Київського університету імені Бориса Грінченка

Мов у молитві зведені долоні,
Розгорнутої книги сторінки,
Зібрав наш герб на бірюзовім фоні
Все те, що дарували нам віки.

Це пам'ять, закарбована словами,
Грінченкової сили і добра,
Краса душі, в якої цвіт каштана,
Як символ міста з берегів Дніпра!

Приспів І хай летять у просторі роки,
Завжди для тебе сонце слави світить,
Народжений у Києві і вічно молодий,
Наш спільний храм науки і освіти.

2 рази

Окрилені знанням і щирим словом,
Ми пізнаємо таїну буття,
А дух батьків - свята основа
У розбудові майбуття.

Хай поглядів розумних стане більше,
А Університет вперед веде,
Бо тільки вдосконалюючи інших,
Ми завжди вдосконалюєм себе!


Приспів

 

 

Візуалізація корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка