Символіка Університету Грінченка

Загальна інформація


Прагнемо досконалості!

Форма власності: університет належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Рік заснування: літопис університету ведеться з 28 вересня 1903 р., коли було засновано Київську церковно-учительську школу.

Університет Грінченка пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами. Місія Університету – служити людині, громаді, суспільству.

Структура: 13 факультетів (Факультет економіки та управління, Факультет журналістики, Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту, Факультет інформаційних технологій та математики, Факультет музичного мистецтва і хореографії, Факультет образотворчого мистецтва і дизайну, Факультет педагогічної освіти, Факультет права та міжнародних відносин, Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, Факультет романо-германської філології, Факультет суспільно-гуманітарних наук, Факультет східних мов, Факультет української філології, культури і мистецтва), Інститут післядипломної освіти, Фаховий коледж “Універсум”, Докторська школа.

Університет налічує 5 корпусів та має розвинуту інфраструктуру: сучасну бібліотеку з філіями в корпусах; спортивні комплекси з басейном, тренажерними та спортивними залами; понад 90 SMART – аудиторій; Цифровий хаб інноваціних рішень, навчальний кіберполігон; Wi-Fi зони; концертні та хореографічні зали; гуртожитки; телестудію та прес-центр; практичні центри, лабораторії та майстерні, ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю.

У 2017 році Університет Грінченка запровадив Нову освітню стратегію. Студенти навчаються в практичних центрах, концепцію яких розробив колектив університету з метою підвищення якості підготовки випускників. В основу нової стратегії покладено навчання, засноване на дослідженнях і практичній діяльності. Особливостями є зменшення часу на традиційні лекції та теоретичні семінари, перехід до інтерактивних технологій з широким використанням новітнього обладнання. Якісна підготовка, інноваційні навчальні програми та дослідження високого рівня є нашими пріоритетами.

У 2023 році утворений Київський столичний університет імені Бориса Грінченка шляхом злиття Київського університету імені Бориса Грінченка та Муніципального закладу вищої освіти «Київська Академія мистецтв».

 

Герб Університету Грінченка


logo kubg

 

 

Герб Університету


logo kubg

 

Гімн Університету


Музика П.Зіброва, слова П.Маги

 

 

ГІМН
Київського університету імені Бориса Грінченка

Мов у молитві зведені долоні,
Розгорнутої книги сторінки,
Зібрав наш герб на бірюзовім фоні
Все те, що дарували нам віки.

Це пам'ять, закарбована словами,
Грінченкової сили і добра,
Краса душі, в якої цвіт каштана,
Як символ міста з берегів Дніпра!

Приспів І хай летять у просторі роки,
Завжди для тебе сонце слави світить,
Народжений у Києві і вічно молодий,
Наш спільний храм науки і освіти.

2 рази

Окрилені знанням і щирим словом,
Ми пізнаємо таїну буття,
А дух батьків - свята основа
У розбудові майбуття.

Хай поглядів розумних стане більше,
А Університет вперед веде,
Бо тільки вдосконалюючи інших,
Ми завжди вдосконалюєм себе!


Приспів

 

 

Візуалізація корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка