Історія проєкту

Традиції доброчинності й волонтерства є формувальною складовою корпоративної культури Університету, їхній розвиток визначений одним із важливих стратегічних завдань поступу закладу вищої освіти. 13 років тому було започатковано соціальний проєкт «З Києвом і для Києва!». Мета проєкту: створення позитивного іміджу Університету Грінченка через формування цілісного соціокультурного середовища, здатного поліпшити задоволення освітніх, розвивальних, спортивних, художньо-естетичних потреб та інтересів киян.

Мовні школи, клуби за інтересами, зустрічі, бесіди, дискусії, презентації, консультації, тренінгові заняття, творчі гуртки, студії, майстер-класи, концертні та оздоровчі програми, змагання – такі різноманітні форми реалізації проєкту.

Особливістю реалізації проєкту «З Києвом і для Києва» 2023/2024 навчального року стало збільшення кількості заходів, що мали на меті допомогти мешканцям міста долати труднощі, викликані війною. Порівняно з минулими роками урізноманітнились напрями та форми проведення заходів, акцій, канали поширення інформації, способи надання допомоги.

Цьогоріч учасниками заходів соціального проєкту «З Києвом і для Києва» стали мешканці декількох районів столиці.

Волонтери-грінченківці Факультету української філології, культури і мистецтва, Факультету романо-германської філології, Факультету східних мов, Факультету суспільно-гуманітарних наук, Факультету права та міжнародних відносин, Факультету інформаційних технологій та математики, Факультету економіки та управління, Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту проводили майстер-класи, інтерактивні лекції, розвиваючі ігри, руханки, святкові програми, здебільшого, для мешканців Оболонського району.

Студенти та викладачі Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, Факультету педагогічної освіти, Факультету образотворчого мистецтва і дизайну, Факультету музичного мистецтва і хореографії реалізували заходи соціального проєкту у Дніпровському та Шевченківському районах.

Представники Фахового коледжу «Універсум» у межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва» залучили до заходів мешканців Дніпровського та Печерського району.