Оголошення

 

Безкоштовні курси на Coursera

Шановні аспіранти!

Наш Університет отримав доступ до безкоштовних більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проєктів від провідних університетів світу завдяки співпраці Coursera з Міністерством освіти і науки України.

Долучитись до програми Coursera від МОН України можливо лише під корпоративним обліковим записом. 
 

Також, Університет підключено до безкоштовного плану "Coursera for Campus Basic", який дозволяє упродовж року зареєструватися і пройти безкоштовно один курс або одну певну спеціалізацію (набір курсів).

Наш безкоштовний план Coursera for Campus Basic включає:

  • 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
  • Нові практикоорієнтовані проєкти та 1 курс на студента на рік
  • Інтернет-довідкові центри для студентів

 

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми буде надіслано Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Підтвердивши реєстрацію через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!), що є доступний в програмі нашого Університету та пройдіть його!

 У разі технічних проблем, просимо писати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Конкурсний відбір здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня для переведення на вакантні місця державного замовлення

Оголошується конкурсний відбір здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня для переведення на вакантні місця державного замовлення: 

Спеціальність

Освітньо-наукова програма

Рік вступу

Кількість вакантних місць

1

011 Освітні, педагогічні науки

«Освітні, педагогічні науки»

2020

1

2

012 Дошкільна освіта

«Дошкільна освіта»

2020

1

3

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

«Образотворче та декоративне мистецтво»

2018

1

4

033 Філософія

«Філософія»

2020

1

5

231 Соціальна робота

«Соціальна робота»

2020

1

 Заяви претендентів приймаються з 25 по 28 серпня 2021 року.

 До заяви додаються:

-        клопотання наукового керівника на ім’я директора/декана Інституту/Факультету (з візою керівника структурного підрозділу);

-        рішення кафедри про рекомендацію претендента на вакантне місце державного замовлення;

-        копія підсумкового (річного) звіту про виконання Індивідуального плану аспіранта(-ки) за 2020-2021 н.р.;

-        копії документів, що підтверджують наявність наукових здобутків у 2020-2021 навчальному році: копії опублікованих наукових праць, копії сертифікатів, дипломів тощо, що підтверджують участь у конференціях, грантах, академічній мобільності.

 

Документи приймаються за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, каб. 114.

Реквізити для оплати за навчання в аспірантурі, докторантурі

Реквізити для оплати за навчання в аспірантурі, докторантурі 
 
Отримувач платежу: Київський університет імені Бориса Грінченка

Код ЄДРПОУ: 02136554
МФО банку: 820172
IBAN (рахунок) отримувача: UA038201720314211007201048659
Призначення платежу: Плата за навчання в аспірантурі, докторантурі (курс, група, прізвище, ім ’я, по батькові)

Запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів

Шановні аспіранти, докторанти Університету Грінченка!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», повідомляємо, що атестація та звітування на кафедрах проводитиметься дистанційно.

З 8 по 25 січня 2021 р. відвідувати Університет заборонено!

Додаткові сервіси для дослідницької та освітньої діяльності

Шановні аспіранти, докторанти!

Завдяки співпраці Університету із Українською науково-освітньою телекомунікаційною мережею "УРАН", яка претендує на отримання статусу Національної дослідницької та освітньої мережі, за допомогою корпоративного акаунту Ви можете використовувати такі сервіси:

  • FileSender (https://filesender.uran.ua) - сервіс обміну даними до 100 Гб. Ви маєте можливість завантажити стільки файлів, скільки необхідно; максимальний розмір всіх файлів не має перевищувати 100 Гб.  Файли передаються через посилання або  email. Сервіс дозволяє зазначити термін дії посилання та отримати звіт на пошту про завантаження. 
  • eduMEET (https://edumeet.uran.ua) – це відкрита браузерна платформа онлайн спілкування, розроблена у першу чергу для  науково-освітньої спільноти. Можливості: аудіо та відеозв'язок, обмін файлами, текстовий чат, демонстрація екрану.    Детальніше...
  • WebClass (https://webclass.uran.ua) – це платформа для проведення відеоконференцій, онлайн семінарів, лекцій, робочих нарад, вебінарів, обговорень тощо. Сервіс WebClass побудовано на базі платформи BigBlueButton – простого у використанні програмного забезпечення з відкритим кодом.  Учасники мають різні можливості – в залежності від своєї ролі у конференції.  Можливості: розрахований на велику кількість користувачів (але планується введення обмежень); загальний і приватний чат і обмін файлами; автоматичне перепідключення при виникненні перебоїв зв’язку; демонстрація робочого столу доповідача слухачам; завантаження і показ презентацій в стандартних форматах; навчальна дошка з віртуальної указкою; функції підйому руки і вираження емоцій смайлами; проведення голосування; функція запису лекції (доповіді, презентації) з можливістю повторного відтворення.   Детальніше... 

Онлайн-вебінар  «Сучасні ресурси для перевірки наукових робіт на плагіат»

Дата: 08 грудня 2020 року
Час: 13.00-14.30
Платформа проведення: Zoom

У рамках Школи академічної доброчесності за підтримки Наукового товариства Університету Грінченка 08 грудня 2020 року буде проведено онлайн-вебінар «Сучасні ресурси для перевірки наукових робіт на плагіат» для магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Учасники заходу:

  • дізнаються про програми та ресурси, які допоможуть підготувати результати наукових досліджень до друку;
  • отримають корисні й актуальні рекомендації щодо роботи з онлайн-сервісами, які допомагають виявляти плагіат;
  • навчаться самостійно перевіряти власні тексти на унікальність.

Вебінар проведе Марія Бойко, аспірантка кафедри української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, вчителька спеціалізованої школи № 304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва; лауреатка міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» у номінації «зарубіжна література»; волонтерка проєкту «Відкритий урок – 2020».

Для участі необхідно зареєструватися до 15.00 год. 07 грудня.

Соціальна програма для молоді Scholarship - шанс отримати грант 500€ на оплату навчання (незалежно від курсу та форми навчання)

Для участі у конкурсі необхідно зробити дослідження та описати його.

Деталі про конкурс на сторінці: https://seohub.pro/scholarship

Новини на Фейсбук: https://www.facebook.com/seohub.pro/posts/3109249665858845

Реєстрація аспірантів, докторантів Університету Грінченка на Coursera

Шановні аспіранти, докторанти Університету Грінченка!

Нашому університету надано ліцензії на безкоштовне вивчення 4262 курсів, які розроблені провідними університетами світу (термін реєстрації до 01.07.2020 року)!

Ознайомтесь, будь ласка, із каталогом курсів.

Якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми ми надішлемо Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Після підтвердження реєстрації через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!) та пройдіть його!

 

Інструкція першого входу (після здійснення реєстрації)

 

 

Coursera

 

Безкоштовна підписка на Microsoft Office 365

Шановні аспіранти, докторанти Університету Грінченка!

У рамках співпраці Київського університету імені Бориса Грінченка та Корпорацією Microsoft Ви маєте унікальний шанс отримати БЕЗКОШТОВНУ підписку на Office 365!

Microsoft Office 365 — це платний хмарний інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги».

Підписка дає можливість працювати разом на пристроях iOS, Android або Windows у реальному часі звідусіль, безпечно ділитися файлами й легко спілкуватися між собою, надсилати електронні листи й переглядати, редагувати та спільно використовувати документи на планшеті або телефоні.

 

Ви отримуєте доступ до таких ефективних інструментів співпраці:

Office365

 

Зацікавило? заповніть анкету: Реєстрація/відновлення доступу до MS Office 365