Оголошення

 

Реквізити для оплати за навчання в аспірантурі, докторантурі

Реквізити для оплати за навчання в аспірантурі, докторантурі 
 

Отримувач платежу: Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Код ЄДРПОУ: 45307965

Код банку: 820172

IBAN (рахунок) отримувача: UA558201720314261003201056417

Призначення платежу: Плата за навчання в аспірантурі, докторантурі (курс, група, прізвище, ім ’я, по батькові)

Замовлення довідок

Шановні аспіранти!

За потреби, Ви можете замовити довідку про навчання (за місцем вимоги) чи довідку до військкомату. Для замовлення довідки потрібно заповнити гугл-форму за посиланням

Безкоштовні курси на Coursera

Шановні аспіранти!

Наш Університет отримав доступ до безкоштовних більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проєктів від провідних університетів світу завдяки співпраці Coursera з Міністерством освіти і науки України.

Долучитись до програми Coursera від МОН України можливо лише під корпоративним обліковим записом. 
 

Також, Університет підключено до безкоштовного плану "Coursera for Campus Basic", який дозволяє упродовж року зареєструватися і пройти безкоштовно один курс або одну певну спеціалізацію (набір курсів).

Наш безкоштовний план Coursera for Campus Basic включає:

 • 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
 • Нові практикоорієнтовані проєкти та 1 курс на студента на рік
 • Інтернет-довідкові центри для студентів

 

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми буде надіслано Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Підтвердивши реєстрацію через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!), що є доступний в програмі нашого Університету та пройдіть його!

 У разі технічних проблем, просимо писати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткові сервіси для дослідницької та освітньої діяльності

Шановні аспіранти, докторанти!

Завдяки співпраці Університету із Українською науково-освітньою телекомунікаційною мережею "УРАН" за допомогою корпоративного акаунту є можливість використовувати такі сервіси:

  • FileSender (https://filesender.uran.ua) – сервіс обміну даними до 100 Гб. Ви маєте можливість завантажити стільки файлів, скільки необхідно; максимальний розмір всіх файлів не має перевищувати 100 Гб.  Файли передаються через посилання або  email. Сервіс дозволяє зазначити термін дії посилання та отримати звіт на пошту про завантаження. 
  • eduroam - це сервіс WiFi роумінгу між практично всіма навчальними та науково дослідницькими організаціями в світі. Використовуючи корпоративний акаунт ви маєте можливість підключатися до WiFi мережі освітніх установ за межами країни, у яких підключена дана послуга. 
  • eduMEET (https://edumeet.uran.ua) – це відкрита браузерна платформа онлайн спілкування, розроблена у першу чергу для  науково-освітньої спільноти. Можливості: аудіо та відеозв'язок, обмін файлами, текстовий чат, демонстрація екрану. Детальніше...
  • WebClass (https://webclass.uran.ua) – це платформа для проведення відеоконференцій, онлайн семінарів, лекцій, робочих нарад, вебінарів, обговорень тощо. Сервіс WebClass побудовано на базі платформи BigBlueButton – простого у використанні програмного забезпечення з відкритим кодом.  Учасники мають різні можливості – в залежності від своєї ролі у конференції.  Можливості: розрахований на велику кількість користувачів (але планується введення обмежень); загальний і приватний чат і обмін файлами; автоматичне перепідключення при виникненні перебоїв зв’язку; демонстрація робочого столу доповідача слухачам; завантаження і показ презентацій в стандартних форматах; навчальна дошка з віртуальної указкою; функції підйому руки і вираження емоцій смайлами; проведення голосування; функція запису лекції (доповіді, презентації) з можливістю повторного відтворення. Детальніше... 

Перелік доступних сервісів

У разі проблеми зі входом до сервісів можете скинути пароль до корпоративного акаунту за посиланням.

Наполегливо рекомендуємо встановити двофакторну авторизацію.

Безкоштовна підписка на Microsoft Office 365

Шановні аспіранти, докторанти Університету Грінченка!

У рамках співпраці Київського університету імені Бориса Грінченка та Корпорацією Microsoft Ви маєте унікальний шанс отримати БЕЗКОШТОВНУ підписку на Office 365!

Microsoft Office 365 — це платний хмарний інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги».

Підписка дає можливість працювати разом на пристроях iOS, Android або Windows у реальному часі звідусіль, безпечно ділитися файлами й легко спілкуватися між собою, надсилати електронні листи й переглядати, редагувати та спільно використовувати документи на планшеті або телефоні.

Ви отримуєте доступ до таких ефективних інструментів співпраці:

Office365

Зацікавило? – заповніть анкету: Реєстрація/відновлення доступу до MS Office 365

Навчання на Udemy

Шановні аспіранти, докторанти!

Наш Університет зареєстрований на освітній онлайн-платформі Ukraine Higher Education Udemy Business (за програмою МОН).
Особливістю платформи є те що вона орієнтована на бізнес та спрямована на розвиток цифрової, комунікаційної компетентностей та особистісного зростання.
Для Вашого професійного розвитку доступно понад 12 тисяч найбільш якісних безкоштовних англомовних курсів, які допоможуть самовдосконалити професійні навички.

Активуйте Вашу ліцензію, скориставшись посиланням