Сервіси УРАН

eduroam

Це сервіс WiFi роумінгу між практично всіма навчальними та науково дослідницькими організаціями в світі (https://www.eduroam.org/where/). До 200 аккаунтів реєструються в хмарі без створення власного eduroam RADIUS сервера: (https://www.eduroam.org/eduroam-managed-idp/) Інструкції з підключення до корпоративних мереж

eduGAIN

Це сервіс єдиної європейської системи авторизації користувачів науково-дослідних і освітніх мережевих сервісів та послуг (http://www.peano.uran.ua),. Впровадження цього сервісу – шлях до безперешкодного доступу до більшості інших сервісів та до сервісів GEANT і NREN - членів в Асоціації GEANT Забезпечує авторизацію для eduVPN, webClass, FileSender. (До 10 аккаунтів надається в IDP URAN без встановлення власного ПЗ EDUGAIN).

eduVPN

Сервіс віртуального підключення комп’ютера абонента до вузлів EDU VPN. Університет може просто використовувати підключення до існуючих VPN-вузлів, а може створити свій вузол. Останнє дає можливість отримати захищений доступ до внутрішньої мережі та її внутрішніх ресурсів. (доступний через eduGAIN) (https://www.eduvpn.org/)

eduMEET

Сервіс відео сесій для користувачів (https://edumeet.uran.ua/xxx ) , де ххх – ім’я віртуальної кімнати в якій відбувається зустріч. Проста у використанні, з захищеними даними, ідеальна для оперативної зустрічі непідготовлених користувачів, має можливість чату та обміну файлами.

FileSender

Передача великих файлів (до 100GB), (доступна через eduGAIN) (https://filesender.uran.ua/filesender/)

webClass

Сервіс відео конференцій для користувачів (https://webclass.uran.ua/), який забезпечує проведення відео конференцій, лекцій та презентацій без обмеження кількості учасників. Базований на програмному забезпеченні Big Blue Button (доступний через eduGAIN).

CLOUD

Хмарна обробка та зберігання даних. Використання віртуальних ресурсів дата центру УРАН (PaaS, IaaS).