Оголошення

 Шановні колеги!

Державна служба якості освіти України проводить опитування щодо організації освітнього процесу та якості навчання в умовах воєнного стану, до якого запрошує долучитися науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Анкети будуть доступні до 28.06.2024 року:

Шановні колеги!

Академія інтелектуальної власності УКРНОІВІ  за підтримки Академії ВОІВ планує реалізувати тренінгову програму в рамках проєкту «Інтелектуальна власність та новітні технології для закладів вищої освіти» для викладачів ЗВО.

Шановні колеги!

Академія інтелектуальної власності УКРНОІВІ при підтримці Академії ВОІВ планує реалізувати Менторську програму наставництва «How to teach Web 3.0 in universities» для представників ЗВО.

КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

відповідно до Законів України «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Положення про конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, затвердженого рішенням Вченої ради Університету від 21 березня 2024 року, протокол № 2 (далі – Положення) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних і наукових працівників, а саме:


Шановні колеги!

На сьогоднішній день є затримка у виплаті авансу за січень 2024 року, яка пов’язана з відкриттям рахунків Київському столичному університету імені Бориса Грінченка. До 20 січня 2024 року всім співробітникам аванс за січень буде виплачено.

Архів оголошень
Київського університету імені Бориса Грінченка

 

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення".

Реєстрація: до 6 жовтня 
Курс триватиме: 4 місяці (з жовтня по лютий) з можливістю отримати сертифікат у разі його успішного завершення.
Формат: онлайн-зустрічі в Zoom та робота в Google Classroom
Тривалість занять: 80 хвилин двічі на тиждень
Розклад для групи рівня А1: понеділок-середа, 09:00-10:20. Дата початку 9 жовтня
Розклад для груп рівня В1: понеділок-середа, 11:50-13:10. Дата початку 9 жовтня
Вартість курсу: 3000 грн за 4 місяці
Контакти:  095-840-60-25 (Єлизавета), Центр програм з лідерства служіння Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Шановні грінченківці!

Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголошує конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

Мета проєкту – задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці на безоплатній основі, здійснення психологічної, соціальної та фізичної реабілітації киян, правової підтримки та допомоги соціальним категоріям громадян в умовах війни, розвиток україномовного середовища м. Києва.

Розмір гранту – 50 тисяч гривень

Термін подачі проєктів – 02.10.2023 – 15.11.2023

Розгляд проєктів – 16.11.2023 – 01.12.2023

Оголошення результатів – 09.12.2023

Аплікаційна форма розміщена за посиланням.

Конкурс проводиться серед здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка.