Оголошення

Шановні грінченківці!

Нашому університету надано 2500 ліцензій на безкоштовне проходження курсів з платформи edX!

Платформа edX надала доступ до понад 1600 онлайн-курсів і програм від провідних світових установ і компаній на edX Online Campus.

Якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму (доступ за корпоративним акаунтом) і очікуйте на корпоративну пошту запрошення приєднатися до університету в edX (обов'язково перевіряйте папку Спам). Після підтвердження реєстрації через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!) та пройдіть його!

Вітаю вас, шановні друзі!

 

Світлій пам’яті Героя, захисника України Михайла Паламарчука

Час спливає швидко і  вже майже рік минув з нашої останньої зустрічі у комунікативному  клубі «Креативна середа»

У кожного з нас були нелегкі часи: ми пройшли і продовжуємо проходити випробування на міцність духу! Усі ми отримали певний досвід за цей час: по іншому почали сприймати звичні речі, по різному почали ставитися до знайомих та не знайомих людей, змінили або навпаки не зрадили своїм цінностям!

Досвід кожного є особистим, унікальним і важливим саме для нього! Тож зустрічаємось і обговорюємо Поради що до вітамінізації душі!!!

Завдяки комунікації ми намагалися бути корисними один для одного, підтримувати і допомагати. Але іноді ставалося так, що нам ніби бракує потрібних слів, або слова, які ми кажемо не допомагають, а навпаки дратують людей. Ми відчували себе виснаженими, як після хвороби, коли організм потребує вітамінів та свіжого повітря! Впевнена, що кожному з нас  потрібна ментальна та душевна вітамінізація !

Тому тема нашої зустрічі так і називається Вітаміни для душі

Пропоную зустрітися і поговорити про те:

 • Які слова і фрази не працюють і чому
 • Як побудувати комунікативну підтримку
 • Які «Вітаміни» потрібні нам для душі

Нагадую, що наш клуб є професійним неформальним простором, який створено з метою надання можливості спілкуватися на актуальні теми, знаходити рішення у складних професійних і життєвих ситуаціях, ділитися досвідом, думками, пропозиціями.

Ведуча клубу: Шаповаленко Наталія, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, тренер соціально-психологічних тренінгів, практичний психолог-консультант.

Чекаємо на зустріч , яка відбудеться 26 жовтня 2022 року, 15:00-16:00 год.

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація: до 8 жовтня
Курс триватиме: 4 місяці (з жовтня по січень) з можливістю отримати сертифікат у разі його успішного завершення
Формат: онлайн-зустрічі в Zoom та робота в Google Classroom
Тривалість занять: 80 хвилин двічі на тиждень
Розклад для групи рівня А2: понеділок-четвер, 14:00
Розклад для груп рівня В2: вівторок-п’ятниця, 11:50 та 18:30
Вартість курсу: 2000 грн за 4 місяці
Контакти:  067-725-3474 (Катерина), Центру програм з лідерства служіння Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

У 2022 році не потрібно переконувати у важливості й перевагах володіння іноземною мовою. Англійська мова, як міжнародна, відкриває безліч можливостей та є незамінним способом комунікації з усім світом. Тому раді повідомити, що Центр програм з лідерства служіння розпочинає новий набір на курс «Англійська для викладачів». 

«Англійська для викладачів» - курс для усіх співробітників Університету, які бажають вдосконалити свої знання англійської. На курсі ви вивчатимете лише живу англійську мову в міні-групі до 6 осіб. Ми допоможемо вам подолати мовний бар’єр, опанувати актуальну лексику й граматику, яка точно знадобиться в майбутньому. 

На заняттях працюватимемо з підручником, відео- та аудіо-матеріалами, виконуватимемо домашні завдання на інтерактивних платформах, особлива увага буде приділятись розмовним навичкам.

Реєстрацію відкрито в групи рівнів Pre-Intermediate (A2) та Upper-Intermediate (B2). За необхідності команда Центру допоможе визначити рівень англійської.

Викладачка курсу - Катерина Фреган, координаторка освітніх програм Центру програм з лідерства служіння, випускниця Інституту Філології за спеціальністю “Англійська мова та література” з трирічним досвідом викладання англійської мови як іноземної.

Важливо! Дні та час занять незмінні. Відтак просимо реєструватись, якщо ви точно зможете відвідувати заняття.

Для реєстрації заповніть форму відповідно до вашого рівня:

Реєстрація триває до 8 жовтня.

Відгуки наших учасників:

 • Курс допоміг мені почати краще говорити, менше боятися). Також мені було дуже корисно відкрити різні онлайн можливості, інтерактивні вправи, які нам задавала Катя, тож я розвивалася в різних напрямках).
 • Щиро вдячна Центру і особисто нашій чудовій викладачці Катерині Фреган за можливість вдосконалити свої знання! Щоразу з нетерпінням чекала занять, на яких поєднувалися різноманітні форми роботи: і живе спілкування, і завдання з граматики, і засвоєння лексики з аудіо- та відео-матеріалами. Особливо відзначу ділову і водночас приємну атмосферу занять, яку створювала наша Катя! Професіоналізм і творчий підхід до занять, використання сучасних методик, вимогливість і толерантність гармонічно поєднуються в її роботі з аудиторією!
 • Я в цілому задоволена: Катя використовує різноманітні ресурси і я покращую ще й свої знання різних онлайн засобів.

Дата проведення: 29 вересня 2022 р.
Час: 14:00 - 15:30
Формат: онлайн, платформа zoom
Контакти: НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, тел. 044-272-18-62, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Семінар з грантових можливостей від Програми імені Фулбрайт для Університету Грінченка

Шановні викладачі та здобувачі вищої освіти Університету Грінченка!

Запрошуємо вас долучитись до семінару з грантових можливостей Програми імені Фулбрайта, який організований спеціально для викладачів та здобувачів вищої освіти Університету Грінченка.

Програма імені Фулбрайт спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце в системі міжнародної освіти. Узагальнена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині — більш аніж у 160 країнах світу. За 30 років існування Програми в Україні — з 1992 року — понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження в США; майже 800 американців викладали в українських закладах вищої освіти та займалися науковою працею. 

Fulbright Visiting Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати  та доктори наук; діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі, дослідники без наукового ступеня — з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи в монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Кінцевий термін подання заявок — 15 жовтня щороку

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років із дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Кінцевий термін подання заявок — 1 листопада щороку

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок — 16 травня щороку

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок — 1 червня щороку

 

Для участі у заході, необхідно зареєструватись

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року.

Детальніше зі змінами у структурі Університету можна ознайомитись за посиланням.


Загалом, з 1 вересня у структурі Університету Грінченка функціонуватимуть:

Бажаємо успішного розвитку усім структурним підрозділам Університету!

Шановні грінченківці!

Ви отримали унікальну можливість! Вас зареєстровано на бізнес платформу онлайн-курсів Udemy Business.

Платформа Udemy пропонує Вам безкоштовно пройти безліч онлайн-курсів, які допоможуть самовдосконалити професійні навички. Листи з активацією безкоштовної ліцензії шукайте на корпоративній пошті.

12-16 жовтня 2022 року проходитиме освітній табір «Академія приватності» у змішаному форматі (онлайн та офлайн у м. Києві). Детальніше про проєкт за посиланням.

Освітній табір «Академія приватності» — проект, спрямований на формування в Україні стандартів і системи викладання у закладах вищої освіти курсу із захисту персональних даних для підготовки фахівців у сфері права, кібербезпеки, охорони здоров’я, медіа та реклами.

Разом з українськими та іноземними експертами (менторами) викладачі закладів вищої освіти матимуть змогу поглибити знання у сфері захисту персональних даних та створити модельну програму курсу (силабус) із захисту персональних даних для українських студентів. У подальшому програма буде впроваджуватися в освітній процес.

Умови участі:

 1. Участь в «Академії приватності» є безкоштовною.
 2. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням та очікувати, коли організатори зв’яжуться з вами.
 3. «Академія приватності» буде проводитися у змішаному форматі: онлайн та офлайн у Києві. Місце та час проведення буде повідомлено окремо.
 4. З будь-якими питаннями щодо участі в «Академії приватності» звертатися за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

У рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу, компанія Google Україна проводить серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти», які проводитимуться протягом 2022/2023 навчального року.
Передбачено 12 навчальних сесій (кожного місяця). Тривалість однієї серії тренінгів становитиме 4 тижні – 30 годин (1 кредит ECTS). 

Початок першої сесії - 25 липня.  

Заявка для участі буде подаватися одна від Університету. Для реєстрації Вас на онлайн-навчання заповніть форму.

Перелік додатків, які будуть опрацьовані:

Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Презентації, Google Keep, Google Сайти, Google Jamboard, Доповнення до об'єктів Google Диску, Google Chrome, ОС Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace for Education, матеріали навчальної платформи Skillshop.

Викладання буде здійснюватися диференційовано в залежності від вибору учасників:

 • Базовий рівень: для користувачів з мобільними пристроями.
 • Середній рівень*: для користувачів із установленим веб переглядачем Google Chrome для будь-якої операційної системи персонального комп’ютера.
 • Поглиблений рівень*: для користувачів ноутбуків Chromebook.
  *Середній та поглиблений рівень доступні для слухачів, які успішно завершили навчання відповідно за базовим та середнім рівнями.

За підсумками навчання передбачений сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800.

07 14 Google edu

 

Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського запрошує громадян нашої країни пройти навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Навчання буде здійснюватися методом «військового дня» без відриву від основного місця роботи протягом 2 років.

Представлено 11 військово-облікових спеціальностей:

 1. Організація продовольчого, речового, шкіперського і торговельно-побутового забезпечення
 2. Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем, систем захисту інформації та кібернетичної безпеки
 3. Застосування інженерних, дорожньо-будівельних та містобудівельних підрозділів
 4. Застосування механізованих підрозділів
 5. Застосування артилерійських підрозділів
 6. Застосування інженерно-технічних підрозділів
 7. Організація пожежної безпеки
 8. Організація морально-психологічного забезпечення
 9. Застосування десантно-штурмових підрозділів
 10. Застосування з’єднань, військових частин і підрозділів морської піхоти
 11. Застосування військових частин і підрозділів протитанкових керованих ракетних комплексів (ПТКРК)

За додатковою інформацією звертайтесь до Відбіркової комісії за адресою м. Київ, 03049, вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, каб. 2а та за номером телефону: 271-09-72

 

 

Оголошено набір на програму підготовки офіцерів запасу

Шановні колеги!

У зв’язку з введенням воєнного стану на території України згідно з Указом Президента від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» виникли тимчасові труднощі з фінансуванням заробітної плати.

Так, фінансування на оплату праці за квітень місяць складає 60 % від запланованого місячного фонду оплати праці.

Виплата заробітної плати за квітень місяць співробітникам Університету буде включати обов’язкові виплати, а саме: посадовий оклад з доплатами та надбавками відповідно до чинного законодавства (надбавка за вислугу років, за науковий ступінь, вчене та почесне звання). Стимулюючі та матеріальні виплати, зокрема надбавка за складність та напруженість у квітні місяці нараховуватись не буде.

Київський університет імені Бориса Грінченка вживає всіх можливих та залежних від нього заходів для забезпечення виплати заробітної плати працівникам своєчасно та в повному обсязі.