Оголошення

 

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення".

Реєстрація: до 6 жовтня 
Курс триватиме: 4 місяці (з жовтня по лютий) з можливістю отримати сертифікат у разі його успішного завершення.
Формат: онлайн-зустрічі в Zoom та робота в Google Classroom
Тривалість занять: 80 хвилин двічі на тиждень
Розклад для групи рівня А1: понеділок-середа, 09:00-10:20. Дата початку 9 жовтня
Розклад для груп рівня В1: понеділок-середа, 11:50-13:10. Дата початку 9 жовтня
Вартість курсу: 3000 грн за 4 місяці
Контакти:  095-840-60-25 (Єлизавета), Центр програм з лідерства служіння Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Шановні грінченківці!

Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголошує конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

Мета проєкту – задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці на безоплатній основі, здійснення психологічної, соціальної та фізичної реабілітації киян, правової підтримки та допомоги соціальним категоріям громадян в умовах війни, розвиток україномовного середовища м. Києва.

Розмір гранту – 50 тисяч гривень

Термін подачі проєктів – 02.10.2023 – 15.11.2023

Розгляд проєктів – 16.11.2023 – 01.12.2023

Оголошення результатів – 09.12.2023

Аплікаційна форма розміщена за посиланням.

Конкурс проводиться серед здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Шановні колеги!

Державна служба якості освіти України проводить опитування щодо організації освітнього процесу та якості навчання в умовах воєнного стану, до якого запрошує долучитися науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Анкета буде доступна до 04.10.2023 року за посиланням.

Реєстрація: до 22 вересня
Курс триватиме: 4 місяці (з жовтня по січень) з можливістю отримати сертифікат у разі його успішного завершення.
Формат: онлайн-зустрічі в Zoom та робота в Google Classroom
Тривалість занять: 80 хвилин двічі на тиждень
Розклад для групи рівня А1: понеділок-середа, 13:40. Дата початку 2 жовтня
Розклад для груп рівня В1: понеділок-середа, 15:20. Дата початку 2 жовтня
Вартість курсу: 3000 грн за 4 місяці
Контакти:  095-840-60-25 (Єлизавета), Центр програм з лідерства служіння Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Шановні колеги!

З метою якісної та безпечної організації освітнього процесу в умовах воєнного стану фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України 06 вересня 2023 року о 14.00 буде проведено вебінар для освітян із безпечного використання онлайн платформ у освітньому процесі. Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці Міністерства освіти і науки України.

Instruktsiia_bezpechne_vykorystannia

 

 

Дата: 29 серпня 2023 р. о 14:00

Місце: Цифровий хаб інноваційних рішень, ауд. 413, Навчальний корпус № 1, вул. Левка Лук’яненка,13Б

Реєстрація відкрита, але кількість учасників обмежена

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас приєднатися до захопливого світу цифрових інновацій в освіті та відвідати тренінг у Цифровому хабі Університету Грінченка

  • Простір мобільного навчання: Відкриваємо можливості ґаджетів у співдії з інтерактивною панеллю. Організовуємо онлайнові опитування та спільну діяльність студентів.
  • Мультимедіа-простір: Реалізуємо динамічні заняття зі Smart kapp, ділимося знаннями зі студентами та студентками в режимі реального часу.
  • Простір робототехніки та голографії: Створюємо фантазійні голограми.
  • Інтегрований простір VR/AR: Переносимо заняття в тривимірний світ, де навчання стає захоплюючим дослідженням.

Розкрийте свій потенціал у застосуванні сучасних цифрових засобів у навчанні та розвитку.

Зареєструйтесь на тренінги!

 

Шановні колеги!

З метою оцінки зміни динаміки обізнаності користувачів та виявлення потреби у проведенні додаткових заходів Київською міською державною адміністрацію щодо використання програмних продуктів Microsoft Office 365, запрошуємо вас у термін до 18 серпня 2023 року прийняти участь у тематичному опитуванні.

Цього року 28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Український інститут національної пам'яті розробив тематичні інформаційні матеріали, які розкривають тяглість і спадкоємність державотворчих традицій України від Русі до сьогодення.

Den_Derzhavnosti_2023

 

25-27 жовтня 2023 року відбудеться Пʼятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - високопрофесійна платформа на вітчизняних теренах освіти для презентації досягнень, для обміну досвідом, професійного діалогу, представлення інноваційних технологій, творчих надбань, кращих педагогічних практик, проєктів і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу, налагодження взаємодії для розвитку спільних проєктів і обміну ресурсами на шляху інтеграції до європейської освітньої та наукової спільноти, окреслення стратегічних завдань реформування сфери освіти.

У програмі виставки:

  • презентації інноваційних досягнень закладів освіти, обмін практикою впровадження сучасних педагогічних інновацій і рішень;
  • науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги в онлайн режимі з актуальних питань інноваційного розвитку освіти. Після проведення заходу доповідачам видається відповідний сертифікат.
  • нагородження переможців конкурсу на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» й конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами авторам конкурсних робіт.

Інформація щодо участі в конкурсах за покликанням.

Інформація щодо участі в виставці й проведення заходів за покликанням.

З питань участі у виставці, конкурсах, проведення заходів звертайтесь в Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ», e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/