Умови та порядок прийому на навчання

1. Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України (НУОУ). Терміни проведення – з 04 квітня по 31 жовтня 2022 року.

2. Подача документів до Відбіркової комісії проводиться в період – з 1 лютого по 31 жовтня 2022 року.

3. Порядок подачі документів громадянами України на навчання.

3.1 Студенти, Київського університету імені Бориса Грінченка, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки у 2022 році мають підготувати:

  • копія паспорта – 2 шт.;
  • витяг до паспорта (якщо id-карта);
  • копія картки платника податків – 2 шт.;
  • посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 шт. або військовий квиток – 1 шт.;
  • автобіографія підготовлена власноруч;
  • фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);
  • погодити заяву у декана про дозвіл навчання на кафедрі військової підготовки раз на тиждень, тобто методом “військового дня”;
  • отримати довідку з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;
  • копія диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України;
  • оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації. Саме Відбіркова комісія кафедри військової підготовки НУОУ видає направлення на ВЛК).

Призначається день вступних іспитів, які складаються з трьох етапів за один день:

1. Перевірка рівня фізичної підготовки;

2. Рівень допризовної підготовки;

3. Психологічний відбір.

Комплексні і практичні заняття відбуваються після першого та другого року навчання, це є перевіркою опанування первинної підготовки.

Навчальний збір є заключним етапом та перевіркою отриманих умінь, знань та навичок.

Дисциплінованість, психологічна стійкість швидке прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, уміння діяти в команді, брати на себе відповідальність, саме цими якостями володіють наші випускники.

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Додаткова інформація:

044-271-06-88, 063-519-56-17, 044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 2/32, корпус № 76, КПП № 3