Події

 

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення".

 

Шановні грінченківці!

Театральний колектив Київського університету імені Бориса Грінченка «Чарівне місто» запрошує на курси акторської майстерності.

 

Шановні грінченківці!

Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголошує конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

 

Шановні студенти!

Державна служба якості освіти України проводить опитування щодо організації освітнього процесу та якості навчання в умовах воєнного стану, до якого запрошує долучитися студентів.

Анкета буде доступна до 04.10.2023 року за посиланням.

 

Відкрийте двері у світ Кореї!‼️ Навчально-методичний центр кореєзнавства Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка оголошує набір на безкоштовний курс для учнів старших класів та студентів віком від 15 до 24 років.

Курс пропонує:

  • Навчання корейської мови 
  • Пізнання культури Кореї: протистояння її традиційності та динамічності 
  • Інтерактивні завдання та неймовірно цікаві вправи для учасників

Набір триває у дві групи:

  • Онлайн - 30 осіб
  • Офлайн - 15 осіб

Куратори курсу - кваліфіковані викладачі з досвідом роботи у ЗВО.

Кожен учасник курсу отримає відповідний сертифікат.

Реєстрація за посиланням 

Приєднуйтеся до курсу і робіть перші впевнені кроки у світ корейської культури та мови разом з провідними фахівцями галузі кореєзнавства в Україні!

09 13 01

 

Раді повідомити, що тепер Університет Грінченка має свого власного Telegram-бота! У вас є зручний доступ до найнеобхіднішої інформації. Просто підпишіться та долучайтесь до нашої цифрової спільноти зі свого ґаджета!

 

Кажи як є

Поділіться з нами АНОНІМНО (або ні) проблемами, скаргами чи недорозуміннями, що стосуються навчального процесу та які турбують Вас

Instagram

Google form опитування