Волонтерська діяльність


В українців споконвіку існує традиція взаємодопомоги, суспільної праці, піклування про ближнього. Допомагаючи іншим, ми ініціюємо позитивний рух у суспільстві, беремо на себе відповідальність за те, що відбувається довкола, та надихаємо людей на творення добра. Волонтерська діяльність в Університеті Грінченка була популярною завжди. Але особливої цінності та сенсу вона набула у воєнний час, ставши ключовою основою щодення і для студентської молоді, і для викладачів, і для співробітників. Керуючись гаслом Бориса Дмитровича: «Коли хочеш ти добро робити, – поспішай його робити швидше», грінченківці-волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку.

Архів: Волонтерська діяльність
Київського університету імені Бориса Грінченка

22 грудня 2023 року грінченківці спільно з відділом культури Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації реалізували різдвяно-новорічний проєкт для дітей пільгових категорій Оболонського району та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних сил України. Українська армія нині – це загартоване у боях, професійне, вмотивоване військо, сила і гордість нашої Батьківщини. Наша армія – наш надійний щит, запорука міцності української державності, наша віра і любов, наша опора і шанс на майбутнє.

Київським університетом імені Бориса Грінченка було оголошено збір благодійної допомоги мешканцям Херсона і Херсонщини, який проводився з 08 червня по 14 червня 2023 року. З цією метою було розгорнуто 4 пункти збору гуманітарної допомоги: навчальний корпус №1 (вул. Левка Лук’яненка, 13б, к. 401); навчальний корпус №2 (вул. Ігоря Шамо, 18/2, к.119, 227, 231, 301а); навчальний корпус №3 (Фаховий коледж «Універсум», вул. Леоніда Каденюка, 16, к.104); адміністративний корпус (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, мінус 1ий поверх).