Новини

Шановні студенти!

З 15 вересня 2024 року розпочато реалізацію експериментального проєкту щодо надання державних грантів на здобуття вищої освіти здобувачам вищої освіти, які відповідають критеріям, зазначеним у постанові КМУ від 18 липня 2024 року № 822.

З 16 вересня по 05 листопада 2024 року працює консультаційна телефонна гаряча лінія МОН щодо надання державних грантів на навчання.

Номер гарячої лінії: 0 (800) 50-45-70

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи:

Понеділок–четвер: 9:00 - 17:00

П'ятниця: 9:00 - 16:00

Звертаємо увагу, для підтвердження участі в експериментальному проєкті здобувач має:

  • Оновити мобільний застосунок Дія;
  • Увійти в застосунок;
  • Обрати в переліку документів – сертифікат на навчання;
  • У разі згоди – підтвердити отримання з накладанням Дія.Підпис.

Детальніше про державні гранти

Шановні грінченківці!

Міністерством освіти і науки України та компанією Grammarly розпочато 6-місячний пілотний проєкт Grammarly for Education, до якого долучився Університет Грінченка.

Продукт Grammarly for Education надає комплексну підтримку, яка виходить за межі виправлення граматичних та орфографічних помилок, допомагає покращити чіткість, лаконічність і тон текстів англійською мовою, функція автоматичного генерування цитат і детектор плагіату підтримують у дотриманні академічної доброчесності. Grammarly також пропонує додаткові функції на основі генеративного штучного інтелекту.

З доступними функціями інструменту можна ознайомитися у відео посібнику.

Перед початком роботи рекомендуємо ознайомитися з посібником щодо використання Grammarly для студентів та викладачів.

Ліцензія призначається на персональну корпоративну адресу!

Реєстрація за покликанням.

Шановні грінченківці!

Університет Грінченка отримав доступ до безоплатної програми навчання хмарних технологій для закладів вищої та фахової передвищої освіти України - Google Cloud для студентів: впевнений старт кар'єри, запровадженою Google спільно з Міністерством освіти і науки України.

Програма доступна як для викладачів, так і студентів. Надає необхідні знання та практичні навички роботи з Google Cloud за напрямами генеративного ШІ, аналізу даних, кібербезпеки, хмарної інженерії тощо. Містить велику кількість навчальних ресурсів та матеріалів Google Cloud.

Доступні такі навчальні напрями:

  • Google Cloud Digital Leader: базове розуміння хмарних концепцій та можливостей Google Cloud, зокрема, для нетехнічних спеціальностей.
  • Google Cloud Engineering: заглиблення у хмарну інфраструктуру і підготовка до таких професій, як хмарний інженер або DevOps інженер.
  • Google Cloud Data Analytics: аналіз і перетворення даних в хмарі.
  • Google Cloud Computing Foundations: технічний фундамент хмарних обчислень.
  • Google Cloud Cybersecurity: захист хмарних середовищ від загроз.
  • Google Cloud GenAI: генеративний штучний інтелект і його застосування.

Зарахування на програму розпочнеться з 02 вересня за покликанням.

Шановні студенти!

Радою Європи в рамках Платформи етики, прозорості та доброчесності в освіті (ETINED) у співпраці з Інформаційним центром з академічної мобільності та еквівалентності (CIMEA) проводить опитування, присвячене розумінню обізнаності студентів щодо шахрайства у вищій освіті.

Метою опитування є аналіз знань студентів про явище шахрайства в освіті, підвищення обізнаності серед академічної спільноти та підтримка створення інструментів, які сприяють дотриманню етики у вищій освіті.

Анкета буде доступна до 06 вересня 2024 року за посиланням.

Шановні студенти!

У рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадської організації «Відродження України 2022», за фінансової підтримки Офісу Ради Європи в Україні для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України, заплановано організацію та проведення правопросвітницьких онлайн заходів.

Заплановано 20 зустрічей, реєстрація за посиланням.

zakhody-vpo

 

Шановні студенти!

З 31.07.2024 буде припинено корпоративний доступ до програм Coursera від МОН України. Рекомендуємо зберегти ваші результати проходження курсів та сертифікати.

Шановні студенти!

Постановою КМУ «Про реалізацію експерементального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» від 23 травня 2023 року № 524 створено резерв працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (Резерв відновлення).

Метою створення Резерву є забезпечення персоналом районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України.

Зарахування до Резерву відновлення здійснюється на підставі анкети, що заповнюється в електронній формі, реєстраційна форма та анкета розміщені за посиланням.

Для осіб зарахованих до Резерву відновлення на безоплатній основі проводиться підвищення кваліфікації, зокрема, освітній онлайн-марафон «Організація роботи на деокупованих територіях».