Презентація навчального центру SMART

IMG 236813 грудня 2012 р.
вул. Тимошенка 13Б

13 грудня 2012 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка, у рамках Міжнародної науково-практичної конференції “Розвиток особистості в умовах трансформаційного суспільства” відбулася презентація навчального центру SMART. Відкрила презентацію проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Наталія Вікторівна Морзе, закцентувавши увагу на розвитку особистості в умовах сучасного інформаційного суспільства. На презентації навчального центру були присутні представники дирекції ПрАТ Літер, офіційного представника SMART Technologies в Україні. Зіборов О.О., тренер інтерактивних технологій SMART, продемонстрував учасникам можливості використання SMART технологій при вирішенні різних освітніх завдань. Ресурси, розроблені в програмному забезпеченні SMART, зазначив Зіборов О.О., наділені усіма перевагами дотикової технології, вони не схожі на презентації, які робили викладачі за допомогою інших програмних засобів. Під час презентації центру присутнім була представлена одна із кращих конкурсних розробок навчального матеріалу з використанням технологій SMART Technologies «Граймо в SMART», авторами якої є викладачі кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Варченко Л.О. та Співак С.М.
По завершенню презентації бажаючі мали змогу переглянути усі навчальні розробки, подані на конкурс.