Ви тут: Головна Інформація Співробітникам Оголошення Обговорення Декларації про академічну доброчесність

Обговорення Декларації про академічну доброчесність

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас до обговорення Декларації про академічну доброчесність студента, аспіранта, докторанта Університету та Декларації про академічну доброчесність науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ваші зауваження, побажання, уточнення та коментарі просимо надсилати на електронну пошту Анісімової Людмили Вікторівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 25 вересня 2016 р.

ДЕКЛАРАЦІЯ про академічну доброчесність студента, аспіранта, докторанта Київського університету імені Бориса Грінченка

ДЕКЛАРАЦІЯ про академічну доброчесність науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника Київського університету імені Бориса Грінченка