Обговорення Декларації про академічну доброчесність

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас до обговорення Декларації про академічну доброчесність студента, аспіранта, докторанта Університету та Декларації про академічну доброчесність науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ваші зауваження, побажання, уточнення та коментарі просимо надсилати на електронну пошту Анісімової Людмили Вікторівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 25 вересня 2016 р.

ДЕКЛАРАЦІЯ про академічну доброчесність студента, аспіранта, докторанта Київського університету імені Бориса Грінченка

ДЕКЛАРАЦІЯ про академічну доброчесність науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника Київського університету імені Бориса Грінченка