Збір благодійної допомоги для жителів Херсонщини

Шановні колеги, студенти!

Університет Грінченка оголошує збір необхідних речей

для допомоги мешканцям Херсона і Херсонщини!

Київський університет імені Бориса Грінченка невпинно працює задля розвитку України та виконання своєї місії - служіння людині, громаді і суспільству. Наші цінності та корпоративна культура роблять нас унікальною спільнотою студентів та співробітників, об’єднаних прагненням суспільного блага та прогресивного поступу українського суспільства. Ми віримо у високі ідеали та цінність життя кожної людини для розвитку нашої країни.

Грінченківська родина ніколи не залишалася осторонь проблем, викликаних російсько-українською війною, та демонструвала згуртованість у якісній та вчасній допомозі співвітчизникам. Події 6 червня 2023 року, коли рашисти свідомо і цілеспрямовано підірвали греблю Каховської ГЕС, сьогоднішні обстріли ворогом Херсонщини під час проведення евакуації місцевих жителів із затоплених районів потребують нашої негайної допомоги постраждалим. Тож закликаємо Вас від імені Університету Грінченка долучитися до збору благодійної допомоги для жителів Херсонщини та вкотре продемонструвати нашу незламність і підтримати людей, які стійко пережили російську окупацію, а тепер переживають страшне горе.

СПИСОК НЕОБХІДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

• продукти харчування (питна вода, їжа швидкого приготування, консерви, печиво, сухарі, цукерки, дитяче харчування тощо);
  • засоби гігієни (мило, шампунь, серветки (сухі та вологі), зубна паста, засоби жіночої гігієни, памперси дитячі, тощо);
  • нерецептурні медичні препарати (анальгетики, смазмолітики, від розладів системи травлення, перев’язочні матеріали, антисептики тощо);
  • ковдри;
  • одяг для дітей та дорослих;
  • одноразові рушники;
  • сонячні панелі;
  • павербанки;
  • акумуляторні ліхтарі;
  • лопати;
  • корм для тварин

ПУНКТИ ЗБОРУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

• Навчальний корпус №1, вул. Левка Лук’яненка, 13б, к.401;
  • Навчальний корпус №2, вул. Ігоря Шамо, 18/2, к.119, 227, 231, 301а (кабінети заступників деканів з соціально-гуманітарної роботи);
  • Навчальний корпус №3 (Фаховий коледж «Універсум»), вул. Леоніда Каденюка, 16, к.104.
  • Адміністративний корпус, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, мінус 1ий поверх.

Контактні особи:

Проректор Костянтин Бацак: 050-241-53-62

Помічник ректора Світлана Голоско: 096-065-83-09

УВАГА!

Допомога приймається до 15:00 год 13 червня. Уже в середу, 14 червня, зібраний у пунктах прийому гуманітарний вантаж організовано відправиться з вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2 за призначенням.