Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників від Інституту модернізації змісту освіти

Шановні викладачі!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» розробила та затвердила програми підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників, а саме «Вербалізація і візуалізація в науці та освіті», «Інформаційно-цифрові технології в сучасній освіті».

Ознайомитися з інформацією про підвищення кваліфікації за цими освітніми програмами можна на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» за покликаннями:

Для участі в освітніх програмах за окремими темами/модулями необхідно до 21 липня 2023 року зареєструватись відповідно до тем, які є актуальними для учасників щодо підвищення кваліфікації. За зазначеними темами передбачено безоплатне навчання та за бажанням отримання сертифікату підвищення кваліфікації відповідно до організаційного внеску (3 години / 0,1 ЄКТС; 6 годин / 0,2 ЄКТС). Деталі участі будуть надіслані на електронні скриньки згідно реєстраційних форм:

Довідки за телефонами: +38097-73-88-355 – Шарова Тетяна Михайлівна; +38(097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.