Ознайомчий тренінг у Цифровому хабі Університету Грінченка

Дата: 29 серпня 2023 р. о 14:00

Місце: Цифровий хаб інноваційних рішень, ауд. 413, Навчальний корпус № 1, вул. Левка Лук’яненка,13Б

Реєстрація відкрита, але кількість учасників обмежена

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас приєднатися до захопливого світу цифрових інновацій в освіті та відвідати тренінг у Цифровому хабі Університету Грінченка

• Простір мобільного навчання: Відкриваємо можливості ґаджетів у співдії з інтерактивною панеллю. Організовуємо онлайнові опитування та спільну діяльність студентів.
  • Мультимедіа-простір: Реалізуємо динамічні заняття зі Smart kapp, ділимося знаннями зі студентами та студентками в режимі реального часу.
  • Простір робототехніки та голографії: Створюємо фантазійні голограми.
  • Інтегрований простір VR/AR: Переносимо заняття в тривимірний світ, де навчання стає захоплюючим дослідженням.

Розкрийте свій потенціал у застосуванні сучасних цифрових засобів у навчанні та розвитку.

Зареєструйтесь на тренінги!