Оголошується конкурс на грант для реалізації соціального проєкту "З Києвом і для Києва"

Шановні грінченківці!

Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка оголошує конкурс на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

Мета проєкту – задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці на безоплатній основі, здійснення психологічної, соціальної та фізичної реабілітації киян, правової підтримки та допомоги соціальним категоріям громадян в умовах війни, розвиток україномовного середовища м. Києва.

Розмір гранту – 50 тисяч гривень

Термін подачі проєктів – 02.10.2023 – 15.11.2023

Розгляд проєктів – 16.11.2023 – 01.12.2023

Оголошення результатів – 09.12.2023

Аплікаційна форма розміщена за посиланням.

Конкурс проводиться серед здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка.