Міжнародне студентське посвідчення ISIC

У 1993 році при підтримці UNESCO було створено міжнародне посвідчення студента – картка ISIC.

Зараз ISIC – єдине визнане у 105 країнах світу офіційне посвідчення студента.Щороку більше 5 мільйонів студентів у всьому світі стають власниками карток ISIC.Поширенням ISIC займаються Міжнародна Студентська Конфедерація Туризму (ISTC).Ідея створення картки – надати молодим людям можливість економити гроші у подорожах,закордоном, у рідній країні і більшості країн світу.

ISIC — міжнародне студентське посвідчення, за допомогою якого ти маєш змогу користуватися студентськими знижками на товари та послуги в Україні та за її межами.

Оформивши ISIC у Профкомі студентів КУ ім. Б.Грінченка ти зможеш користуватись більш ніж 300 видами знижок на території України та за кордоном,які діють за міжнародними студентськими посвідченнями.

Крім того, ти отримуєш:

• посвідчення особи з 7-ма ступенями захисту;
  • Знижки у 95 країнах світу на проживання,харчування,магазини, дозвілля та спорт, музеї, міжнародний та внутрішній транспорт,екскурсії, туристичні подорожі,обмін валюти;
  • доступ до міжнародної безкоштовної “Служби швидкої допомоги”(консультації,адвокат,лікар), яка діє 24 години на добу декількома мовами;
  • перепустку до студентських містечок у багатьох країнах;
  • знижку на міжнародні переговори до 70%.

Щоб отримати свій ISIC у Профкомі студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, потрібно:

• зробити ксерокопію свого студентського квитка на листі форматом А4;
  • підписати її;
  • написати своє повне П.І.Б;
  • написати ім´я та ініціали;
  • поставити дату;
  • вкласти свою фотографію розміром 3Х4;