Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Прийом наукових статей в електронне наукове фахове видання «Освітологічний дискурс» випуск № 1 (13) (2016)

Науково-дослідна лабораторія освітології та науково-дослідна лабораторія інформатизації освіти КУБГ запрошують науково-педагогічних працівників, науковців і студентів до подання наукових статей в електронне наукове фахове видання «Освітологічний дискурс» випуск № 1 (13) (2016).

Подання для співробітників і студентів нашого Університету БЕЗКОШТОВНЕ!

Кінцевий термін прийому рукописів до номеру — 10.02.2016 р.