Вебінар «Доброчесність та академічна культура»

Реєстрація: до 17:00 год 04 березня 2024 року за посиланням
Дата вебінару: 05 березня 2024 року
Час: 11.50
Спікерка вебінару: Ганна Ткаченко, експертка Офісу доброчесності Національного агентства запобігання корупції.
Модератори заходу:
Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, викладачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, голова Наукового товариства Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти;
Марія Бойко, членкиня Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, старша викладачка кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва, докторка філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія.
Формат проведення: онлайн на платформі Zoom

Шановні студенти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі Школи академічної доброчесності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Доброчесність та академічна культура».

Для участі у вебінарі необхідно до 17:00 год 04 березня зареєструватися.

Хай все буде #Dobro_чесно!

tsyfrova rytoryka

Створено: 28/02/2024 16:02