Запрошуємо на курс “Speaking and Listening” (A1-A2)

Дата початку: 11 березня 2024 року
Розклад: понеділок-середа, 10:00
Формат: онлайн-зустрічі в Zoom та робота в Google Classroom
Тривалість занять: 80 хвилин двічі на тиждень
Рівень: А1-А2
Реєстрація: до 8 березня 2024 року за посиланням

Запрошуємо на курс “Speaking and Listening” (A1-A2)

Раді повідомити, що Центр програм з лідерства служіння розпочинає набір на короткотривалий курс «Speaking and Listening». Це курс для всіх співробітників Університету, які бажають вдосконалити свої навички слухання й говоріння на початковому рівні володіння англійською. На курсі ви вивчатимете лише живу англійську мову в міні-групі до 6 осіб. Ми допоможемо вам подолати мовний бар’єр, опанувати актуальну лексику й відчути себе комфортніше у мовному середовищі.

На заняттях працюватимемо з підручником, відео- та аудіо-матеріалами, виконуватимемо домашні завдання на інтерактивних платформах.

Курс триватиме 2 місяці (з березня по травень) з можливістю отримати сертифікат у разі його успішного завершення.

Викладачка курсу - Єлизавета Кременицька, фахівець з організації дозвілля студентів НМЦ СГВ та ОДС, бакалавр з відзнакою за спеціальністю “Англійська мова та література”, магістрантка другого року навчання Факультету романо-германської філології.

Вартість: 2000 грн з однієї особи.

Важливо! Дні та час занять незмінні. Відтак просимо реєструватись, якщо ви точно зможете відвідувати заняття.

Створено: 04/03/2024 12:25