Практикум «Як подати заявку на конкурс наукових проєктів: покрокова інструкція»

Дата початку: 12 березня 2024 року
Час проведення: 15.00
Реєстрація на захід: 11 березня 2024 року до 10.00 год.  за посиланням
Модераторки заходу:
Ольга Мусіяченко, радниця голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, заступниця декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту;
Людмила Петрухан-Щербакова, кандидатка педагогічних наук, тренерка, фасилітаторка, консультантка з організаційного розвитку та проєктного менеджменту.

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені!

Запрошуємо Вас на практикум «Як подати заявку на конкурс наукових проєктів: покрокова інструкція» (у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»).

Під час практикуму учасники отримають:

• практичні поради щодо створення проєктів та написання заявки на Конкурс наукових проєктів у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»;
  • можливість поспілкуватися з організаторами заходу про участь у Конкурсі та поставити запитання щодо власних ідей для написання проєктних заявок.

Напрями, за якими можна подавати проєкти на Конкурс:

• Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності і наукової етики.
  • Наука та культура: збереження і популяризація історико-культурної спадщини.
  • Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю.

Призовий фонд Конкурсу наукових проєктів за кожним напрямом становить 18000 грн.

Просимо учасників практикуму «Покрокова інструкція: як подати заявку на конкурс наукових проєктів» попередньо ознайомитися з інформаційним листом Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» та вимогами до Конкурсу наукових проєктів, за можливості роздрукувати, а також поміркувати над ідеями власного проєкту (але якщо ідей поки що немає – це не заважає Вам взяти участь у заході).

Створено: 04/03/2024 14:36