Практикум «Як подати заявку на конкурс наукових проєктів: запитання і відповіді»

Дата проведення:16 квітня 2024 року
Час проведення: 15.00
Реєстрація на захід: 15 квітня до 13.00 год. за посиланням
Модераторки заходу:
Ольга Мусіяченко, радниця голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, заступниця декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту;
Людмила Петрухан-Щербакова, кандидатка педагогічних наук, тренерка, фасилітаторка, консультантка з організаційного розвитку та проєктного менеджменту.

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені!

Запрошуємо Вас на практикум «Як подати заявку на конкурс наукових проєктів: запитання і відповіді»(у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»).

Під час практикуму учасники отримають можливість поставити питання організаторам заходу щодо своєї проєктної заявки та отримати рекомендації щодо її відповідності вимогам Конкурсу наукових проєктів у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

Призовий фонд Конкурсу наукових проєктів за кожним напрямом становить 18000 грн.

Просимо учасників практикуму «Як подати заявку на конкурс наукових проєктів: запитання і відповіді» попередньо ознайомитися з інформаційним листом Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» та вимогами до Конкурсу наукових проєктів.

Створено: 12/04/2024 13:25