Вебінар "Підготовка та атестація здобувачів ступеня доктора філософії"

Дата: 04 квітня 2024 року
Час проведення: 14.00
Місце проведення: відеоконференція Zoom
Контактна особа: Тригуб Ілона Іванівна, керівник Докторської школи – завідувач аспірантури, докторантури Університету, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к. 114, тел.: (044) 272 15 83, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні здобувачі ступеня доктора філософії,

наукові керівники, гаранти ОНП, завдувачі кафедр, заступники з наукової роботи, декани!

Докторська школа Київського столичного університету імені Бориса Грінченка оголошує про відкриття реєстрації на організаційно-консультативний вебінар у формі "запитання-відповіді" для аспірантів, їх наукових керівників, гарантів, завідувачів кафедр, заступників з наукової роботи, деканів щодо змін у чинному законодавстві з питань підготовки та атестації здобувачів ступеня доктора філософії.

Реєстрація за посиланням триватиме до 12.00 01 квітня 2024 р.

Посилання для підключення буде розіслано зареєстрованим учасникам на вказані під час реєстрації електронні пошти.

Створено: 27/03/2024 14:00