Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Етнокультурні традиції в образотворчому мистецтві та дизайні України»

Дата реєстрації: до 24 квітня 2024 року за посиланням
Дата конференції: 08 травня 2024 року
Формат: онлайн
Координатор конференції:
Руденченко Алла Андріївна, завідувач кафедри декоративного мистецтва та реставрації Факультету образотворчого мистецтва та дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел: +38 (097) 779 77 91; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції

«ЕТНОКУЛЬТУРНІ ТРАДИЦІЇ В ОБРАЗОТВОРЧОМУ МИСТЕЦТВІ ТА ДИЗАЙНІ УКРАЇНИ»

який відбудеться 08 травня 2024 року

Напрями роботи конференції:

• Культурна ідентичність та конвергенція в розвитку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
  • Фольклорне мистецтво і етнодизайн в сучасному мистецькому просторі України.
  • Мистецька освіта: історія, теорія, практика.
  • Дизайн-діяльність як іміджеутворювальний фактор сучасного вітчизняного культурно-мистецького поля.

Для участі у конференції просимо до 24 квітня 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника конференції, прикріпивши:

1. Квитанцію про оплату оргвнеску.

Оргвнесок – 150 грн, сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, у т.ч. підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Оргвнесок просимо перераховувати на рахунок Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: код ЄДРПОУ 45307965, IBAN (рахунок) отримувача UA558201720314261003201056417, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції “Етнокультурні традиції”».

1. Тези доповіді із зазначенням концептуальних засад виступу (вимоги до оформлення тез доповідей) для визначення відповідності напрямам роботи конференції.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти участь у конференції доповідачів, чиї теми доповідей не відповідають напрямам роботи конференції, не містять наукової новизни.

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті в електронному науковому виданні Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Арт-простір».

Вимоги до оформлення статей та умови публікації.

Інфолист

Створено: 19/03/2024 11:05