Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

Дата реєстрації: до 28 квітня 2024 року за посиланням
Дата конференції: 17-18 травня 2024 року
Формат: онлайн
Координатори конференції:
Тетяна Руденко, методист НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм Київського столичного університету імені Бориса Грінченка – (099) 344-19-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка –  (063) 640-15-09, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні студенти, аспіранти, докторанти, молоді вчені!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції

«Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»,

яка відбудеться 17-18 травня 2024 року

Напрями роботи Конференції:

• Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності і наукової етики.
  • Наука та культура: збереження і популяризація історико-культурної спадщини.
  • Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю.

Для участі у Конкурсі наукових проєктів (Вимоги до участі в Конкурсі) до 28 квітня потрібно надіслати наукові проєкти до оргкомітету Конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Інфолист

Створено: 01/03/2024 13:17