Images-loading

Оголошується конкурс для отримання стипендій на навчання у рамках програми Еразмус+КА1 в Університеті Фоджа (Італія)

Поділитися

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Університету спеціальності «Філологія (італійська)»!

 

Шановні студенти Університету Грінченка, відкривається конкурс для здобуття стипендій на навчання в Університеті Фоджа (Італія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА1. Розпочинаючи з 2016 року, Київський університет імені Бориса Грінченка є офіційним партнером зазначеної програми з Університетом Фоджа. Загальна кількість стипендіальних місць – два.

Детальна інформація про Університет Фоджа за посиланням: https://en.unifg.it/

Повну стипендію для навчання на другий семестр 2018-2019 н. р. в Університеті Фоджа можуть отримати студенти, які відповідають наступним вимогам:

1. Є студентом/кою Київського університету імені Бориса Грінченка.

2. Володіє італійською мовою не нижче рівня B2.

3. Має високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.

4. Бере активну участь у житті Університету Грінченка.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 22 жовтня 201 8 року подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська 18/2, каб. 205) такі документи (в електронному і паперовому вигляді):

1. Ксерокопію закордонного паспорту (перша сторінка).

2. Мотиваційний лист з особистим підписом апліканта англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

3. Рекомендаційний лист від одного із викладачів випускової кафедри українською мовою, завірений підписом завідувача кафедри.

4. Витяг англійською мовою із заліково-екзаменаційної сесії за попередній навчальний рік із вказаним середнім балом, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.

5. Сертифікат про підтвердження знання італійської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet та завірити його у викладача іноземної мови, а також поставити печатку в інституті/на факультеті.

6. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

Контактна особа:

Виговська Ольга Сергіївна,

завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка,

вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205,

тел.: 272 18 62 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
Створено: 11/10/2018 20:00