Загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс «Словник Грінченка і сучасність»

Шановні студенти!

Пропонуємо вам взяти участь у загальноуніверситетському мовно-літературному конкурсі

«Словник Грінченка і сучасність»

Учасники, порядок та строки проведення конкурсу:

1. У конкурсі беруть участь команди студентів (не більше 10 осіб) всіх структурних підрозділів Університету.
  2. Конкурс проходить у 2 етапи:
  • 1-й етап – заповнення на Вікі-порталі посилань, зображень, відео, текстів, які доповнюють тлумачення та візуалізують слова зі Словника Бориса Грінченка. У цьому етапі може брати участь кожен студент, зазначаючи структурний підрозділ.
  • 2-й етап – виступ команди, який включає представлення трьох інтерпретованих слів та виконання інших завдань, які визначаються членами журі.
  1. Підсумки конкурсу підбиваються на кожному етапі:
  • заповнення на Вікі-порталі слів зі Словника Бориса Грінченка до 19 квітня 2024 року;
  • інсценізована інтерпретація 3-х слів зі Словника Бориса Грінченка (до 3-х хвилин) до 29 квітня 2024 року;
  • виконання завдань від журі (офлайн) 29 квітня 2024 року.
  1. За результатами першого та другого етапів журі визначає переможців конкурсу. Переможці конкурсу нагороджуються Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Умови проведення конкурсу:

• Створити команду (не більше 10-ти осіб), обрати назву та капітана.
  • Капітан розподіляє обов'язки серед учасників команди.
  • До 22 квітня 2024 року (включно) помічники з ІКТ структурних підрозділів Університету надсилають протоколи перевірки якості наповнюваності слів на Вікі-порталі Університету Грінченка.
  • До 29 квітня 2024 року команда візуалізує 3 слова зі Словника Бориса Грінченка для показу на сцені.
  • Конкурс буде проходити 29 квітня 2024 року о 15.00 у актовій залі за адресою: вул. Левка Лук’яненка, 13-б.
  • Три завдання від журі будуть виконуватися у реальному часі.
  • Після виконання командами останнього завдання оголошується перерва – 20 хвилин.
  • Журі підбиває підсумки конкурсу.
  • Учасники повертаються до зустрічі після перерви.
  • Журі оголошує результати конкурсу.

Slovnyk Grinchenka 2024

Створено: 17/04/2024 16:30