Вебінар «Штучний інтелект в освітньому проєктному менеджменті»

Дата проведення: 13 травня 2024 р.
Час: 10.00
Формат проведення: онлайн на платформі Zoom
Реєстрація: до 17:00 год 12 травня 2024 року за посиланням
Спікер вебінару: Яніна Хіжінська, директор екосистеми освітніх проєктів Unique Hub, співзасновник методичного центру Unique Method, методист EdEra
Модератори заходу:
Марія Бойко, координатор Школи академічної доброчесності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, старший викладач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія;
Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, голова Наукового товариства Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Шановні студенти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі «Штучний інтелект в освітньому проєктному менеджменті» в рамках Школи академічної доброчесності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Спікер вебінару: Яніна Хіжінська, директор екосистеми освітніх проєктів Unique Hub, співзасновник методичного центру Unique Method, методист EdEra.

Хай все буде #Dobro_чесно!

Tsyfrova rytoryka

Створено: 15/04/2024 16:05