Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Благодійна акція «Збери дитину до школи»

Благодійна акція «Збери дитину до школи»

bl aktsia zbery dyt do shkoly 1травень 2013 року

Співпраця із громадськими організаціями та благодійними фондами є одним із важливих напрямів соціально-гуманітарної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка.

Протягом травня 2013 року за підтримки Міжнародної благодійної організації «Цивілізація» у всіх Інститутах, Університетському коледжі пройшла акція «Збери дитину до школи», організована НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів,під час якої грінченківці збирали канцелярські товари для школярів. Мета акції – допомога дітям із кризисних родин та дітям-пацієнтам Обласного онкоцентру (вул.Верховинна,69) підготувати комплекти шкільного приладдя для навчання у наступному навчальному році.

До благодійної акції також долучилися такі вищі навчальні заклади м.Києва: Київський національний університет будівництва і архітектури, Київський національний педагогічний університет ім.Драгоманова, Національний університет фізичного виховання і спорту.

6 червня 2013 року студенти Інституту психології та соціальної педагогіки нашого Університету Дарія Сапегіна (ІІ курс), Павло Рубан (ІVкурс) працювали волонтерами в Обласному онкоцентрі. Наші студенти проводили ігри з малечею, бесіди.

Загалом шкільні набори отримали 1000 дітей із кризисних сімей столиці, зокрема 30 дітей з кризисних сімей та 56 дітей-сиріт (с.Андрушівка, Житомирська обл.). Також приладдя отримали 30 дітей-пацієнтів Обласного онкоцентру.

Дієва взаємодія із благодійними фондами буде активно продовжуватись і надалі заради гуманізму, добра та турботи про людей.