Відзначення Дня Державного Прапора України

NezalNaSite23 серпня 2013 року
10:00 м. Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

23 серпня 2013 року в день, коли Україна відзначає День Державного Прапора, в усіх навчальних корпусах Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась урочиста церемонія підняття прапора – одного з трьох символів суверенітету держави.
У заході взяли участь ректор університету Віктор Огнев’юк, проректори, керівники та працівники структурних підрозділів, професорсько-викладацький склад та студенти.
Церемонія підняття Державного Прапора України супроводжувалася державним гімном, привітанням від ректора та піснями про Україну у виконання студентів і співробітників Університету.
Значення синього та жовтого кольорів на українському прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.
Під звучання гімну України, розвиваючись на хвилях серпневого вітру, уособлюючи безкрає небо і родючі поля, замайорів у небі жовто-блакитний стяг.