Ви тут: Головна Про Університет Новини Події ІІІ сезон «Студентської футбольної Ліги «Динамо»

ІІІ сезон «Студентської футбольної Ліги «Динамо»

DSC0536617 жовтня 2013 року
м. Київ

Під егідою київського футбольного клубу «Динамо», під патронатом Студентської Профспілкової організації міста Києва та Фан-клубу ФК «Динамо» розпочинається ІІІ сезон «Студентської футбольної  Ліги «Динамо».

В спортивному турнірі візьмуть участь 20 футбольних команд провідних ВНЗ столиці, де Збірна футбольна студентська команда Київського університету імені Бориса Грінченка затверджена з постійним статусом.

17 жовтня 2013 року у приміщенні конференц-зали Стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбулась зустріч заявлених команд із представниками футбольного світу столиці: нападаючим київського «Динамо» Джермейном Ленсом, голкіпером київського «Динамо» Максимом Ковельом, асистентом головного тренера Олега Блохіна у київському «Динамо» Сергієм Ребровим;  виконавчим директором Студентської профспілкової асоціації міста Києва, незмінним куратором футбольного турніру Олександром Трофименком; президентом офіційного Фан-клубу «Динамо» Сергієм Михайленком. Конференцію проводив відомий коментатор офіційних матчів Олександр Липенко.

В рамках конференції пройшло жеребкування. За його результатами збірна футбольна студентська команда Київського університету імені Бориса Грінченка отримала порядковий номер 13, увійшовши до групи «С». Наша команда зустрінеться на полі з командами:

• Національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Київського національного університету технологій та дизайну;
  • ФАН-клубу «Динамо»
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Групові етапи проходять за двома частинами. Відповідно до Статуту громадської організації «Футбольна асоціація студентів міста Києва» кожний гравець є популяризатором здорового способу життя та підвищення рівня спортивної майстерності.

Бажаємо нашій команді високих спортивних результатів та перемог!