Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Науково-практичні семінари-тренінги "Корпоративна пошта. Використання сервісів Google у навчальному процесі"

DSC053665-6 лютого 2014 року
м. Київ

В Київському університеті імені Бориса Грінченка співробітниками науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти під керівництвом проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В. проводиться системне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників щодо підвищення рівня інформаційно-комунікаційної компетентності: методологічні та практичні семінари, бар-кампи, групові та індивідуальні заняття, консультації тощо.

5 лютого для науково-педагогічних співробітників Інституту людини та Інституту післядипломної педагогічної освіти (пр.Тичини, 17) було проведено семінар-тренінг з використання корпоративної пошти та використання Google Drive. Основними темами були:

• Корпоративна пошта: особливості, переваги, ефективне використання.
  • Ознайомлення з основними сервісами Google , їх функціями і можливостями.
  • Використання основних сервісів Google у професійній діяльності.

6 лютого для співробітників Університету було проведено черговий науково-практичний семінар-тренінг "Використання сервісів Google у навчальному процесі". Під час заходу методисти НДЛ інформатизації освіти Гончаренко Тетяна та Тютюнник Анастасія детально розглянули можливості доступних для роботи сервісів Google, а саме:

• Створення  та редагування документів у середовищі Google Drive. Хмарні сервіси.
  • Вбудовування документів Google до ЕНК.
  • Спільний доступ до документів, групова робота з документами.
  • Створення опитувальників, аналіз та представлення відповідей.

Результати опитування учасників трьох останніх семінарів-тренінгів демонструють, що більшість співробітників планують використовувати у професійній діяльності корпоративну пошту та супутні сервіси.

screen1

Наступні теми семінарів-тренінгів, проведення яких планується з метою підвищення рівня ІКТ-компетентності  науково-педагогічних співробітників Університету, розподілилися таким чином:

screen2