Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Участь КУБГ в семінарі для партнерів від України проектів Темпус – переможців шостого конкурсу Програми Темпус IV 2013 р.

overall picture12 березня 2014 року
м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, конференц-зал КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Представники Київського університету імені Бориса Грінченка 12 березня 2014 р. взяли участь в семінарі для партнерів від України проектів Темпус – переможців шостого конкурсу Програми Темпус IV 2013 р., а саме "Розробка курсів з вбудованих систем з реалізації інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти і виробництва в Україні, Грузії, вірменії - DesIRE", який проводив Національний Темпус-офіс в Україні у співпраці з представництвом ЄС в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України.