Ви тут: Головна Про Університет Новини Події В Університеті практично завершені ремонтно-будівельні роботи

В Університеті практично завершені ремонтно-будівельні роботи

В Київському університеті імені Бориса Грінченка практично завершені ремонтно-будівельні роботи відповідно до наказу «Про підготовку Київського університету імені Бориса Грінченка до нового навчального року» №259 від 17.06.2014р.

Завершено ремонтні роботи в спортивному комплексі Університету (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б), в аудиторіях навчальних приміщень на бульварі О.Давидова, 18/2 та проспекті П.Тичини, 17:

В стадії завершення ремонті роботи в навчальному корпусі Університетського коледжу (проспект Ю.Гагаріна, 16) та облаштування вентиляційної системи спортивної зали навчального приміщення на бульварі О.Давидова 18/2:

Одночасно з ремонтно-будівельними роботами здійснюється підготовка навчальних корпусів до роботи в осінньо-зимовий період: проведено ремонт теплових пунктів та інших систем життєзабезпечення приміщень в осінньо-зимовий період :