Images-loading

Посвята першокурсників у студенти Інституту мистецтв та Педагогічного інституту

DSC0536628 серпня 2014 року
м.Київ, вул.М.Тимошенка, 13-Б

 

 

 

28 серпня 2014 року наш університет урочисто посвятив учорашніх школярів у студенти Інституту мистецтв та Педагогічного інституту!

Першокурсників зі сцени привітали почесний професор нашого Університету, Президент національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та ректор Київського університету імені Бориса Грінченка – Віктор Огнев'юк.

Виступи почесних гостей надихнули першокурсників на нові досягнення, і завершилися врученням символічного студентського квитка.

Приємним сюрпризом для нових студентів та їх батьків стало відеопоздоровлення Київського міського Голови – Віталія Кличка, який підкреслив, що зараз в них наступають найкращі часи – студентство, які вони будуть багато та довго згадувати. Віталій Володимирович побажав грінченківцям наснаги, здоров’я, успіхів та гарного настрою.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять усіх загиблих, які полягли у боротьбі за свободу і збереження суверенності нашої держави, а також мирних жителів Сходу України, які загинули від рук терористів-найманців.

Великою несподіванкою для студентів став міні-фільм про покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку, де кожен зміг побачити себе на екрані.

З вітальним словом до першокурсників звернулися директор Педагогічного інституту В.І.Юрченко та Інституту мистецтв К.Ю.Бацак.

Захід продовжився чудовим концертом студентів і викладачів університету.