Images-loading

Різдвяна коляда

DSC0536618 грудня 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

Значення традицій в нашому житті важко переоцінити. Традиції – це скарбниця духовних надбань народу, невтомна праця попередніх поколінь, неоціненна мудрість наших пращурів, досвід віків і моральні заповіді наших батьків. Разом з тим, традиції – це своєрідний оберіг, запорука морального зростання, поступу народу в загальносвітовому житті.

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить – з традицій починається держава, у них закладено суть існування країни, її сила і могутність. Без традицій не існує народу як нації, бо саме вони є його своєрідним генетичним кодом, душею, відображенням внутрішнього світу, його самобутністю. Такий народ може заявити про себе на весь голос, що він має свою землю, свою волю, свої мрії та прагнення. Саме таким є народ український.

Попри те, що назавжди були сприятливі умови, традиції підтримувалися, постійно відстоюючи своє право на існування. І тепер, саме завдяки їм, ми маємо змогу знайомитись із загальнонаціональними цінностями, передавати їх наступним поколінням, збагачуючи свій внутрішній світ.

Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, студенти Інституту суспільства зробили подарунок усім грінченківцям. З різдвяною зіркою вони колядували та водили Козу від кафедри до їдальні, від їдальні до кабінетів, від кабінетів до аудиторій. Різдвяна вистава подарували всім святковий настрій і гордість за свої традиції.

Щиро дякуємо учасникам Різдвяної коляди. Сподіваймося, що всі побажання – здоров'я, щастя, удачі, здійснення задумів та мрій, що лунали від колядників, обов’язково здійсняться у Новому році, який буде щасливим для кожного з нас !