Робочий візит ректора до Чеської Республіки

DSC0536616-19 грудня 2014 року
м. Прага

16-19 грудня 2014 року ректор нашого університету Віктор Огнев’юк на запрошення Асоціації з міжнародних питань (АМО) «Чеська підтримка трансформації системи освіти в Україні», котра реалізується в рамках Програми трансформаційної співпраці МЗС Чеської Республіки, взяв участь у робочій поїздці до Праги, де ознайомився з реформою освіти. У рамках візиту відбулися зустрічі та були обговорені проблеми реформи освіти в Україні з М. Горською, заступником голови Сенату Чеської Республіки; О. Бенешиком, головою парламентського комітету в Європейських справах; М. Шойдровою, депутатом Європарламенту, Й. Фідрмуцем, заступником міністра освіти та фахівцями міністерства. Також відбулося знайомство з колишнім ректором Карлового університету, а нині депутатом Сейму – В. Гамплом, за сприянням якого були проведені переговори щодо майбутньої співпраці з проректором із міжнародних зв’язків Карлового університету Я. Шкрха та керівником департаменту з міжнародної співпраці Д. Врабеловою. Крім того, делегація з України відвідала початкову школу «Лондонська», приватну середню професійну школу мистецтв та менеджменту та гімназію професора Паточки.