Images-loading

Весна іде – красу несе

preview 11 03 str rozv osv21 березня - 10 квітня 2015 року
м. Київ, корпуси Університету

 

 

 

Весна іде – красу несе. Але найчастіше, тільки-но спаде сніг, замість пролісків та підсніжників наш зір «милують» купи сміття. Тому в калейдоскопі університетських ініціатив, в рамках проекту «Грінченківська Весна», Київський університет імені Бориса Грінченка в першу чергу взявся за реалізацію його екологічної складової.

Розпочали «екологічний марафон» студенти та співробітники Інституту людини. Упродовж 21-25 березня вони долучилися до благоустрою одного із мікрорайонів Дніпровського району міста Києва. Силами грінченківців та громади міста була прибрана прилегла до озера Тельбін територія, паркова зона по проспекту Тичини та по вулиці Березняківській.

Наступними до акції приєдналися студенти та викладачі Педагогічного інституту на чолі із проректором університету Олексієм Борисовичем Жильцовим. У суботу, 28 березня, на стадіоні «Русанівець» вони провели толоку - загрібали, підмітали, виносили весь рукотворний непотріб і природні залишки, які місцями перетворилися на сміттєзвалище. Їхніми ж зусиллями було продовжено впорядковування внутрішнього дворика, що став затишним куточком, де можна провести заняття зі студентами, відпочити, поспілкуватися, насолодитися гармонією природи. Сьогодні його вже прикрашають нові зручні лави, вази для квітів, ліхтарики на сонячних батареях.

2 квітня першокурсники Інституту суспільства провели прибирання на Оболонській набережній. За 1 годину було зібрано 10 (120-літрових) мішків шкідливого сміття на 500 м. території. Окрім цього, вони привернули до себе увагу перехожих, адже показали себе як небайдужа молодь, що не лише говорить про проблеми, а й вирішує їх.

Наступного дня екологічну акцію провели студенти Університетського коледжу. Вони займалися благоустроєм власної та прилеглих до неї територій, не лише прибирали сміття, а й висаджували кущі та займалися побілкою дерев.

Гуманітарний інститут в рамках загальноуніверситетської ініціативи традиційно організував висадку троянд біля корпусу на вул.Маршала Тимошенка, 13-Б. Студенти та співробітники інституту із задоволенням та веселим настроєм доводили до ладу клумби, висаджували квіти.

Загалом, за час реалізації екологічних ініціатив як студенти так і співробітники окремих підрозділів Університету сумлінно попрацювали та змогли власним прикладом довести, що спільними зусиллями, гуртом ми без сумніву зможемо вирішити екологічні проблеми нашого міста.