Images-loading

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015»

preview 11 03 str rozv osv16-18 квітня 2015 року
м. Київ, вул. Хрещатик 2

 

 

 

З 16 по 18 квітня 2015 року наш Університет бере участь у щорічній міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар’єра", на якій представлені українські та закордонні навчальні заклади. Виставка традиційно проходить у Палаці мистецтв «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

На стенді усі бажаючі мають змогу ознайомитись з Університетом та напрямами підготовки, отримати безкоштовну юридичну консультацію, яку надає юридична клініка нашого Університету «Астрея» та поспілкуватись із студентами й викладачами.

За попередніми результатами участі у виставці Університет нагороджено ГРАН-ПРІ у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ.

Запрошуємо відвідати стенд нашого Університету!