Міжнародна конференція «Стан світу, потреба в новій парадигмі і роль України в ній»

225 квітня 2015 року
м. Київ

25 квітня 2015 року у Києві пройшла міжнародна конференція «Стан світу, потреба в новій парадигмі і роль України в ній», в якій взяли участь працівники Київського університету імені Бориса Грінченка: К.О. Линьов, директор Інституту суспільства; Т.О. Даценко, заступник завідувача НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності; Ю.В. Коргуник, провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків.

Конференція була організована давнім партнером Університету - Благодійним фондом Богдана Гаврилишина спільно із Всесвітньою академією мистецтва та науки (World Academy of Art and Science), Всесвітнім університетським консорціумом (World University Consortium) та Римським клубом (Club of Rome) за підтримки Національної академії наук України та Ініціативної групи «Першого грудня». Інформаційним партнером заходу виступив наш Університет.

З метою осмислення нової парадигми світу та визначення ролі України у ньому конференція об'єднала вітчизняних та іноземних фахівців. Урочисто відкрив захід Богдан Дмитрович Гаврилишин, голова Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. З промовами виступили Іво Слаус, Почесний президент Всесвітньої академії наук і мистецтв; Гаррі Джейкобс, Головний виконавчий директор Всесвітньої академії наук та мистецтв; Альберто Зукконі, Генеральний секретар Всесвітнього консорціуму університетів. Україну представляли: Володимир Огризко, український дипломат, 8-ий Міністр закордонних справ України; Дмитро Шимків, Заступник Голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ; Володимир Лавренчук, Голова правління Райффайзен Банку Аваль; Валерій Пекар, підприємець та громадський діяч.

Запрошені гості та учасники конференції обмінювалися думками щодо наступних дискусійних питань:

• Які виклики постають перед людством у ХХІ столітті?
  • Як виявити нові можливості під час кризи?
  • Які нові підходи необхідні для здорового функціонування сучасного суспільства?
  • Яка роль молоді у процесі суспільних змін?
  • Що таке нова парадигма сучасного суспільства?
  • Якою буде роль України у житті світової спільноти?

Результати обговорень та активні дискусії стали важливим внеском у формування сучасної, демократичної України.