Проект «Історія парламентаризму на українських землях у 1386 – 1648 роках»

dffdтравень 2015 року
м. Київ, Державний фонд фундаментальних досліджень

У травні 2015 р. в Україні відбувся конкурсДискусійні проблеми спільної історії України та її сусідів”, ініційований Державним фондом фундаментальних досліджень. Метою конкурсу став відбір найкращих проектів фундаментальних досліджень з пріоритетної тематики, які здійснювалися науковими колективами ВНЗ та провідними науковцями академічних інститутів. Участь у таких проектах сприятиме підвищенню рівня наукових досліджень у галузі гуманітарних наук, стимулюванню дослідницької діяльності молодих науковців та ефективному використанню наукового потенціалу вчених.

На конкурс було подано 20 проектів. Київський університет імені Бориса Грінченка представив свій проект „Історія парламентаризму на українських землях у 1386 – 1648 роках” під керівництвом Михайловського Віталія Миколайовича, доктора історичних наук, доцента, професора кафедри історії України Інституту суспільства. Співвиконавцями проекту стали провідні науковці Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету „Острозька академія”, Інституту української археографії та джерелознавста імені М. Грушевського, Національний університет „Києво-Могилянська академія”.

За результатами конкурсу проект нашого Університету став переможцем.

Вітаємо Віталія Миколайовича з успіхом і бажаємо нових дослідницьких звершень!

НМЦ ДНПП