Images-loading

«Ви обрали один з найкращих навчальних закладів України» - Віталій Кличко

DSC0307931 серпня 2015 року
м.Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

 

 

 

Сьогодні, 31 серпня, в актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Університетського коледжу.

На святі були присутні почесні гості: Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва Олена Фіданян, голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак та інші почесні гості.

Віталій Володимирович привітав студентів із великою подією у їхньому житті та підкреслив, що першокурсники вже зробили правильний вибір обравши один з найкращих ВНЗ країни. «Університет Грінченка став лідером серед топових вишів України за конкурсом на одне бюджетне місце і має найвищий показник – 25 чол. Це велика оцінка університету та престиж кожного зі студентів», - зазначив він, а також побажав першокурсникам отримати нові та корисні знання, здобути багато вірних друзів та впевнено рухатися до своєї мети.

Своїм виступом привітав першокурсників і Ректор Університету, доктор філософських наук – Віктор Огнев'юк. Він акцентував на тому, що студенти та їхні батьки вчинили мудро, обравши навчання в коледжі в цілому та Університетському коледжі зокрема. Це велика відповідальність, тому Віктор Олександрович наголосив, що він зобов’язаний разом з педагогічним колективом Коледжу за підтримки Київської міської державної адміністрації робити все можливе, щоб студенти не розчарувалися в своєму виборі.

З рук Володимира Кличка та Віктора Огнев’юка студенти Університетського коледжу отримали символічний студентський квиток та останні настанови перед початком навчального року, після чого насолодилися святковим концертом.

На завершення, вже за традицією, всі присутні в залі заспівали Гімн Університету.