Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Посвята першокурсників у студенти Інституту мистецтв та Інституту суспільства

Посвята першокурсників у студенти Інституту мистецтв та Інституту суспільства

DSC0333031 серпня 2015 року
м.Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

31 серпня, о 16.00 відбулася посвята першокурсників Інституту мистецтв та Інституту суспільства в студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Після спільного виконання гімну України, з якого розпочалась посвята, з екранів у концертній залі відеозверненням привітав першокурсників Віталій Кличко – Київський міський голова.

Завдяки концертній програмі заходу першокурсники мали змогу ознайомитися з історією Києва, Університету, коротким життєписом діяльності нашого ідейного лідера Бориса Грінченка та насолодитися виступами студентів і викладачів.

До всіх присутніх в залі звернувся ректор Університету, доктор філософських наук, академік НАПН України – Віктор Огнев'юк. «В нашому університеті працює одне правило: як ректор, так і викладачі працюють задля того, щоб служити студентам. Це означає, що ми маємо сумлінно виконувати свій обов’язок, заради того, щоб виправдати вашу довіру» - зазначив Віктор Олександрович.

Також, з привітальним словом до студентів звернувся художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський: «У вас є надзвичайно фантастичний приклад вашого ангела-охоронця – Бориса Грінченка. Я думаю, що його зразок - це потужний інструмент, задля того, щоб досягнути тих цілей, які ви ставите перед собою. Я б хотів, щоб всі зрозуміли, що знання помножені на творчість дають вам величезні крила і завдяки цим крилам ви можете досягнути дуже багато в житті. Головне – ніколи в собі не сумнівайтеся, вірте в себе та дійте!»

Також на святі були присутні іноземні колеги, учасники міжнародного проекту «IRNet»: Ева Огродська-Мазур, професор, доктор габілітованний заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Факультету етнології і освітніх наук Університету Сілезії (Польща); Анна Гайджиця, професор, доктор хабілітованний, професор кафедри загальної освіти та методології досліджень Університету Сілезії (Польща), член польсько-чеського наукового товариства, член Асоціації з підтримки міжнародної освіти; Мілан Хмура, кандидат наук, кафедра педагогіки та освіти дорослих Педагогічного факультету Остравського університету (Чеська Республіка); Петер Цвек, кандидат наук, доцент кафедри комп'ютерних наук Університету Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина).

В урочистій атмосфері Віктор Олександрович та Богдан Дмитрович вручили представникам першого курсу символічний “Студентський квиток” та, насамкінець, усі присутні заспівали Гімн Університету.