Images-loading

Лекція професора Сеппо Хьолтя «Забезпечення якості вищої освіти»

DSC04018

8 вересня 2015 року
м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

08 вересня 2015 року в рамках підписаного Меморандуму між науково-дослідною лабораторією освітології та Школою менеджменту Університету Тампере (Фінляндська Республіка) в стінах нашого Університету відбулася гостьова лекція професора Групи досліджень вищої освіти Університету Тампере Сеппо Хьолтя «Забезпечення якості вищої освіти». У заході також взяла участь дослідниця цієї ж групи Юлія Шумілова.

У своїй доповіді професор Сеппо Хьолтя визначив зовнішні та внутрішні фактори, які впливають на якість освіти в університеті, наголосив на необхідності створення незалежних Національних агенцій із забезпечення якості освіти та залучення до них міжнародних експертів, представників роботодавців та бізнесу, підкреслив необхідність проведення аудиту в університетах з метою підтримки та перевірки їхнього рівня якості освіти. На прикладі Університету Тампере проаналізував систему моніторингу якості освіти у Фінляндській Республіці та роль у ній Національних агенцій із забезпечення якості освіти.

Під час лекції усі учасники мали змогу поставити питання доповідачу та обговорити основні проблеми забезпечення якості вищої освіти в Україні та світі.